Telebimy

Wynajem telebimów

W dzisiejszym świecie większość odbiorców to wzrokowcy, dla których najbardziej atrakcyjnym nośnikiem mediów jest wideo. Treści audiowizualne kochają wszyscy – od młodszego pokolenia, które codzienne ogląda przynajmniej kilka filmików w sieci, po starsze osoby przekonujące się do możliwości, jakie niesie ze sobą dzisiejsza technologia.

Jeśli chcesz do nich dotrzeć, musisz dostosować się do ich gustów. Marketingowcy już dawno zauważyli, że sukces odnoszą przede wszystkim te wydarzenia i imprezy, gdzie obraz  emituje się na widocznych telebimach. Wcale nie musisz inwestować w zakup drogiego i specjalistycznego wyposażenia. Wystarczy, że wybierzesz oferowany przez nas wynajem telebimów. W przypadku usługi wynajem telebimów cena uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klienta. Mając na uwadze wynajem telebimów cennik dopasowywany jest tak, aby koszty produkcji były optymalne zarówno dla nas jak i zleceniodawcy.

Wynajem telebimów led

Jeden event trwa zazwyczaj kilka do kilkunastu godzin. Jeśli jest udany, to znaczy, że organizatorzy przygotowywali się do niego solidnie przez kilka dni, a nawet tygodni. Taka jest bowiem odwieczna zasada tej branży – wydarzenia, na których publika świetnie się bawi, organizuje się w pocie czoła. Jednym z ważnych elementów każdej imprezy jest odpowiednia oprawa. To dzięki niej dany dzień lub noc pozostanie w pamięci odbiorców na długo. I tutaj właśnie chcemy zaoferować naszą usługę, jaką jest telebim wynajem. Wynajem ekranów  uświetnia event i pozwalają na emisję LIVE z każdej ilości kamer. Za ich pomocą możemy pokazywać różnorodne typy materiałów – spoty, filmy, prezentacje. W ten sposób wynajem telebimów led staje się nośnikiem reklamy dla firm, marek oraz ich produktów. Nad płynnością i wysoką jakością obrazu czuwa profesjonalna obsługa. Dzięki niej, macie Państwo pewność, że  dzięki naszej usłudze jak wynajem ekranów led Państwa wydarzenie stanie się takie, jak nasz sprzęt – czyli słowem bezbłędne.

Ekrany LED

Nasze duże ekrany LED są w pełni przenośne, montuje się je łatwo i szybko. Oferujemy ekrany led wynajem, które stanowią rewolucję w dziedzinie wyświetlania wideo. Pozbawione nieestetycznych ramek pozwalają uzyskać jeden wielki format obrazu. Każdą poszczególną część, która stanowi oddzielny moduł, można swobodnie dopasowywać i łączyć z innymi wedle własnego uznania. Daje to niczym nieograniczone możliwości. Skorzystajcie Państwo z nich decydując się na naszą ofertę i sprawcie, by organizowane przez Was wydarzenie znalazło się w czołówce eventów danego sezonu. Ilość modułów diodowych sprawia, że dysponujemy sporą ilością kabinetów jak niejedna duża wypożyczalnia telebimów w Polsce. Przy usłudze wynajem telebimu cena nie powinna być kluczowym kryterium - ważnym czynnikiem jest poziom profesjonalizmu i kompetencji obsługi technicznej.

W skład naszej oferty wchodzą także wynajem telebimów oraz realizacja wizji.

- monitory bezszwowe (46’’ FullHD, 700cd jasności, ramka po połączniu monitorów poniżej 5mm),

- ekrany LED ( P6, P3),

- projektory instalacyjne (od 6000 do 25000 ANSI lumenów, różne rozdzielczości, nietypowe rozmiary ekranów projekcyjnych),

Realizacja wizji

- mixery wizyjne (FullHD, 4K, skalowanie, kluczowanie, wirtualne studia)

- komputery emisyjne z oprogramowaniem vMix 16,

- kamery (FullHD, tory SDI, nagrywanie w 1080 60p, nieskompresowany dźwięk LPCM),

- systemy bezprzewodowe do kamer (do 80m - 2szt, do 600m - 3szt, bez latencji, transmisja HD-SDI),

- kran kamerowy 7 m,

- peryferia (skalery, konwertery, splittery, wzmacniacze sygnału),

- okablowanie SDI

wynajem telebimów

telebimy LED

telebimy