Transmisje

Realizacja transmisji

Każde wydarzenie zasługuje by pokazać je szerokiej publiczności w internecie. Szybkość obecnego życia i spora liczba wydarzeń , którymi się interesujemy zmusza nas do wyborów, czego będziemy świadkami. Transmisje internetowe pozwalają nam być obecnym w wydarzeniach nawet na drugim końcu świata. Idealnym rozwiązaniem jest również ślad w sieci po wydarzeniu. Ono nigdy nie znika , chyba że zarządzający kanałem świadomie je usunie.

Zdecydowana większość transmisji realizowana jest na portalu YouTube.  Jeśli chcesz przeprowadzić przeprowadzić transmisję na swoim kanale musisz wiedzieć, że twój kanał musi spełnić kilka wymagań. Nie wszyscy muszą znać się na wszystkim. Staramy się, aby Klient nie musiał poznawać tajników technologii. Dla niego najważniejsze jest to by wszystko działało. Najważniejsza jest jakośc wizji i dźwięku. Nasza wiedza i posiadany sprzęt gwarantuja by Państwa event znalazł się w sieci w najwyższej jakości na zawsze.

Transmisje na Facebooku dostępne są od wiosny 2016 i zrewolucjonizowały rynek transmisji na żywo w internecie. 10 krotnie większe zasięgi oglądalności w porównaniu do YouTube.Staramy się proponować naszym Klientom transmisje jednocześnie na Facebooku i YouTube.