MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Gniezno. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Gniezno. Wynajem telebimu

Wynajem telebimu Gniezno

Telebim oferuje doskonałej jakości obraz oraz zadowalającą rozdzielczość, przy czym nie waży wiele. Wynajem telebimu w Gnieźnie wraz z zawodową ich obsługą (przez grupę techników i monterów), da Wam komfort z bezawaryjnego i robiącego wrażenie używania. Za pomocą telebimu LED Gniezno możemy pokazywać na przemian wiele reklam, co jest szczególnie ważne w przypadku inwestorów oraz obiektów handlowych. Potencjalni odbiorcy mimowolnie spoglądają na ekran, a co za tym idzie treści nie są ani nachalne, ani nadmiernie angażujące. Przekaz tego tego typu jest bardzo skuteczny. Dodatkowo, reklamowanie się na telebimie jest dużo tańsze niż reklama telewizyjna czy radiowa.

Telebimy naszej firmy działają bez przerwy kilkanaście godzin w ciągu doby, nie przegrzewając się oraz nie zniekrztałtając jakości obrazu. Jest Wam potrzebny telebim o najlepszych parametrach na rynku? Z idealnym obrazem w wysokiej rozdzielczości? Telebimy które Wam oferujemy, mają to wszystko.

Wynajem telebimu Gniezno

Wpisy na blogu

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Organizacja konferencji Gniezno

Organizacja konferencji Gniezno

Organizujecie konferencje w Gnieźnie? Musi być dopracowana z każdej strony? Macie wiedzę oraz plan ale brakuje Wam sprzętu? Od tego macie nas! Od teraz bez zmartwień możecie zająć się stroną merytoryczną, a stronę techniczną zostawić nam. Nie robimy niczego byle jak. Posiadamy jedynie najwyższej klasy sprzęt, który pozwoli na przeprowadzenie każdej konferencji na profesjonalnym poziomie. Co możemy Ci zagwarantować w Gnieźnie? Pełne zaplecze techniczne oraz sprzęt, taki jak:

  • multimedia i monitory na konferencje,
  • udźwiękowienie,
  • oświetlenie.

Organizujemy także obsługę techniczną konferencji prasowych (także w przestrzeniach publicznych jak kluby, obiekty handlowe lub obiekty sportowe). Zapewniamy odpowiednią ilość mikrofonów (dla prowadzących) a także wejścia do pomieszczeń dziennikarskich (dla mediów). Niezależnie od charakterystyki, każde wydarzenie powinno posiadać profesjonalną oprawę, a my jesteśmy w stanie to zaoferować. Gwarantujemy kompleksowe działania w mieście Gniezno i oferujemy pełną logistykę (transport, obsługa i wszystko co za tym idzie) naszych urządzeń i rozwiązań.

Organizacja konferencji Gniezno

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas