MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Kościan. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Kościan. Wynajem telebimu

Wynajem telebimu Kościan

Telebim oferuje idealnej jakości obraz oraz dobrą rozdzielczość, przy zachowaniu lekkości sprzętu. Wypożyczenie telebimu w Kościanie wraz z fachową ich obsługą (przez grupę techników i monterów), zapewni Wam radość z bezawaryjnego i robiącego wrażenie użytkowania. Za pomocą telebimu LED Kościan można pokazywać na przemian wiele treści, co jest bardzo ważne w przypadku inwestorów lub obiektów o charakterze handlowym. Potencjalni odbiorcy mimowolnie patrzą na telebim, a co za tym idzie przekazywane treści nie są ani nachalne, ani nadto angażujące. Przekaz tego tego typu często okazuje się bardzo skuteczny. Dodatkowo, reklamowanie się na telebimie jest dużo tańsze niż reklama telewizyjna czy radiowa.

Telebimy oferowane przez nasza firmę pracują w trybie ciągłym kilkanaście godzin na dobę, nie grzejąc się oraz nie zmieniając jakości wyświetlanego obrazu. Jest Wam potrzebny telebim o najlepszych parametrach na rynku? Z czytelnym ekranem w najwyższej rozdzielczości? Telebimy znajdujące się w naszej ofercie mają to wszystko.

Wynajem telebimu Kościan

Organizacja konferencji Kościan. Wynajem telebimu - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Kościanie

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Organizacja konferencji Kościan

Organizacja konferencji Kościan

Organizujecie konferencje w Kościanie? Musi być dopracowana z każdej strony? Macie wiedzę oraz plan jednak brakuje Wam sprzętu? My się tym zajmiemy! Od teraz spokojnie możecie zająć się merytoryką, a my zorganizujemy wszystko od strony technicznej. Nie robimy niczego na pół gwizdka. Zapewniamy tylko i wyłącznie najlepszy sprzęt, który zapewni przeprowadzenie każdej konferencji na wysokim poziomie. Co proponujemy w Kościanie? Pełne zaplecze techniczne i sprzęt, taki jak:

  • multimedia i monitory na konferencje,
  • nagłośnienie,
  • oświetlenie.

Organizujemy także obsługę techniczną konferencji prasowych (także w publicznej przestrzeni jak kluby, obiekty handlowe, obiekty sportowe). Udostępniamy wymaganą ilość mikrofonów (dla prowadzących) a nawet wejścia do pomieszczeń dziennikarskich (dla mediów). Niezależnie od charakterystyki, każde wydarzenie powinno posiadać profesjonalną obsługę techniczną, a my to zapewniamy. Gwarantujemy kompleksowe działania w mieście Kościan i oferujemy pełną logistykę (transport, obsługa, etc.) naszych urządzeń i rozwiązań.

Warto przeczytać

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas