MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Organizacja konferencji Poznań. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Poznań. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Poznań

Organizacja konferencji Poznań

Planujecie konferencje w Poznaniu? Chcecie, żeby była dopracowana w każdym szczególe? Macie chęci, wiedzę, jednak brak Wam sprzętu? Nasza firma może to zagwarantować! Od teraz bez zmartwień możecie w pełni zająć się merytoryką konferencji, a stronę techniczne niuanse zostawić nam. Nie robimy niczego na pół gwizdka. U nas znajdziecie tylko i wyłącznie niezawodny sprzęt, który zagwarantuje przeprowadzenie każdej konferencji na profesjonalnym poziomie. Co oferujemy w Poznaniu? Pełne zaplecze techniczne oraz sprzęt, taki jak:

  • multimedia oraz monitory na konferencje,
  • nagłośnienie,
  • oświetlenie.

Oferujemy także obsługę techniczną konferencji prasowych (także w publicznej przestrzeni jak kluby, obiekty handlowe a nawet obiekty sportowe). Gwarantujemy odpowiednią ilość mikrofonów (dla prowadzących) a także wejścia do pomieszczeń dziennikarskich (dla mediów). Niezależnie od rodzaju, każde wydarzenie zasługuje na profesjonalną oprawę, a my jesteśmy w stanie to zaoferować. Działamy kompleksowo w mieście Poznań i zapewniamy pełną logistykę (transport, obsługa i wszystko co za tym idzie) naszych urządzeń i rozwiązań.

Organizacja konferencji Poznań. Wynajem telebimu - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Poznaniu

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Wynajem telebimu Poznań

Telebim oferuje idealnej jakości obraz oraz dobrą rozdzielczość, przy czym nie waży wiele. Wypożyczenie telebimu w Poznaniu z zawodową ich obsługą (przez grupę naszych specjalistów), zapewni Wam radość z bezawaryjnego i robiącego wrażenie użytkowania. Za pomocą telebimu LED Poznań jesteśmy w stanie przekazywać na przemian wiele reklam, co jest bardzo ważne w przypadku inwestorów lub budynków handlowych. Odbiorcy mimowolnie patrzą na ekran, a przez to przekazy reklamowe nie są ani nachalne, ani przesadnie angażujące. Tego rodzaju przekaz jest bardzo skuteczny. Co więcej, reklamowanie się na telebimie jest sporo tańsze niż tradycyjne metody reklamy.

Oferowane przez nas telebimy pracują ciągle nawet kilkanaście godzin na dzień, nie przegrzewając się i nie pogarszając jakości obrazu. Jest Wam potrzebny telebim o topowych parametrach na rynku? Z czytelnym ekranem w wysokiej rozdzielczości? Telebimy znajdujące się w naszej ofercie mają to wszystko.

Wynajem telebimu Poznań

Zajrzyj na naszego bloga

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas