MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Śrem. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Śrem. Wynajem telebimu

Wynajem telebimu Śrem

Telebim oferuje idealnej jakości obraz oraz dobrą rozdzielczość, przy czym nie waży wiele. Wynajem telebimu w Śremie z fachową ich obsługą (przez grupę naszych specjalistów), zagwarantuje Wam komfort z bezawaryjnego i robiącego wrażenie używania. Przy pomocy telebimu LED Śrem jesteśmy w stanie wyświetlać na przemian wiele reklam, co jest bardzo istotne w przypadku inwestorów oraz budynków handlowych. Odbiorcy odruchowo patrzą na ekran, więc reklamy nie są w żadnym wypadku nachalne, ani zbytnio angażujące. Przekaz tego tego typu jest bardzo skuteczny. Dodatkowo, reklamowanie się na telebimie jest sporo tańsze niż tradycyjne metody reklamy.

Nasze telebimy pracują w trybie ciągłym kilkanaście godzin na dobę, nie grzejąc się i nie zmniejszając jakości obrazu. Potrzebujecie wynająć telebim o najlepszych parametrach na rynku? Z idealnym ekranem w wysokiej rozdzielczości? Telebimy znajdujące się w naszej ofercie mają to wszystko.

Wynajem telebimu Śrem

Wpisy na blogu

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Organizacja konferencji Śrem

Organizacja konferencji Śrem

Szykujecie konferencje w Śremie? Fajnie by było żeby była dopracowana z każdej strony? Macie chęci, wiedzę, jednak brakuje Wam sprzętu? Nasza firma może się tym zająć! Dzięki nam bez zmartwień możecie w pełni zająć się merytoryką konferencji, a my zorganizujemy wszystko od strony technicznej. Nie robimy niczego byle jak. Posiadamy tylko i wyłącznie najlepszy sprzęt, który zagwarantuje przeprowadzenie każdej konferencji na profesjonalnym poziomie. Nasza oferta w Śremie? Pełne zaplecze techniczne oraz sprzęt, taki jak:

  • multimedia oraz monitory na konferencje,
  • głośniki,
  • oświetlenie.

Zapewniamy także obsługę techniczną konferencji prasowych (także w przestrzeni publicznej jak kawiarnie, kluby, obiekty sportowe). Gwarantujemy wymaganą ilość mikrofonów (dla prowadzących) a nawet wejścia do skrzynki dziennikarskiej (dla mediów). Niezależnie od charakterystyki, każde wydarzenie powinno posiadać profesjonalną obsługę techniczną, a my możemy to zagwarantować. Działamy kompleksowo w mieście Śrem i zapewniamy pełną logistykę (transport, obsługa i wszystko co za tym idzie) naszych urządzeń i rozwiązań.

Organizacja konferencji Śrem. Wynajem telebimu - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Śremie

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas