MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Grodzisk Wielkopolski. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Grodzisk Wielkopolski. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Grodzisk Wielkopolski

Organizacja konferencji Grodzisk Wielkopolski

Macie zamiar przeprowadzić konferencje w Grodzisku Wielkopolskim? Chcecie, żeby była dopracowana w każdym szczególe? Macie chęci, wiedzę, ale brak Wam sprzętu? Od tego macie nas! Dzięki nam bez zmartwień możecie zająć się w pełni się merytoryką, a stronę techniczną zostawić nam. Nie robimy niczego na pół gwizdka. Oferujemy jedynie niezawodny sprzęt, który zagwarantuje realizację każdej konferencji na niezapomnianym poziomie. Co oferujemy w Grodzisku Wielkopolskim? Pełne zaplecze techniczne i sprzęt, taki jak:

  • multimedia i monitory na konferencje,
  • nagłośnienie,
  • lampy oświetleniowe.

Oferujemy także obsługę od strony technicznej konferencji prasowych (także w publicznej przestrzeni jak kawiarnie, kluby lub obiekty sportowe). Zapewniamy odpowiednią ilość mikrofonów (dla prowadzących) a nawet wejścia do skrzynki dziennikarskiej (dla mediów). Niezależnie od rodzaju, każde wydarzenie zasługuje na profesjonalną obsługę techniczną, a my to zapewniamy. Działamy kompleksowo w mieście Grodzisk Wielkopolski oraz oferujemy pełną logistykę (transport, obsługa i wszystko co za tym idzie) naszych urządzeń i rozwiązań.

Organizacja konferencji Grodzisk Wielkopolski. Wynajem telebimu - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Grodzisku Wielkopolskim

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Wynajem telebimu Grodzisk Wielkopolski

Telebim gwarantuje idealnej jakości obraz i zadowalającą rozdzielczość, przy czym nie waży wiele. Wypożyczenie telebimu w Grodzisku Wielkopolskim z fachową ich obsługą (przez grupę techników i monterów), da Wam wygodę z bezawaryjnego oraz robiącego wrażenie używania. Przy pomocy telebimu LED Grodzisk Wielkopolski można pokazywać na przemian wiele materiałów, co jest szczególnie istotne w przypadku inwestorów lub budynków o charakterze handlowym. Odbiorcy naturalnie spoglądają na telebim, a co za tym idzie reklamy nie są ani nachalne, ani nadmiernie angażujące. Przekaz tego tego typu jest bardzo skuteczny. Co więcej, przekazywanie treści na telebimie jest sporo tańsze niż reklama telewizyjna czy radiowa.

Telebimy oferowane przez nasza firmę pracują w trybie ciągłym kilkanaście godzin na dzień, nie grzejąc się oraz nie zmniejszając jakości wyświetlanego obrazu. Potrzebujecie wynająć telebim o topowych parametrach na rynku? Z idealnym obrazem w najwyższej rozdzielczości? Telebimy znajdujące się w naszej ofercie mają to wszystko.

Wynajem telebimu Grodzisk Wielkopolski

Warte przeczytania

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas