MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Gniezno

Transmisja na żywo Gniezno

Transmisja na żywo Gniezno

Epidemia covid spowodowała, że wiele ważnych wydarzeń się obecnie przeważnie za pomocą internetu. Prowadzicie szkolenie, webinar, konferencję, etc. i chcecie żeby się o Was (i waszych dokonaniach) dowiedziało się jak największe grono osób? Możliwe jest samodzielne nagrywanie kamerką, ale w większości przypadków nie możecie spodziewać się idealnego efektu. To czego potrzebujecie, to w pełni profesjonalna usługa live streaming, przeprowadzona przez profesjonalistów. Właśnie do takich celów Powstała nasza firma. To w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, to realizacja relacji oraz transmisji online w Gnieźnie. Obsługujemy realizacje duże jak i małe.

Transmisja online Gniezno przeprowadzona z nasza pomocą, może być:

  • jedno lub dwu kamerowy (wersja ekonomiczna),
  • multi kamerowy (bez górnej granicy liczebności użytego sprzętu).

Streaming Gniezno

Streaming Gniezno

Streaming live jest usługą, która ułatwia użytkownikom na odbieranie przekazów multimedialnych za pomocą sieci dzięki technologii strumieniowej. Transmisja działa w sposób ciągły bez konieczności pobierania danych oraz bez ich zapisywania w pamięci urządzenia użytkownika.

Obsługa streamu na żywo w Gnieźnie to nie tylko ustawienie kamer oraz podłączenie ich do wymaganego oprogramowania. Dzięki naszej pomocy w trakcie transmisji cały czas czuwają zawodowcy, którzy mają za zadanie reagować na ewentualne usterki, aby zawsze zagwarantować nieprzerwaną jakość streamu.

Gniezno - transmisje na żywo

UlicaMiejscowość
ul. Stefana Czarnieckiego 11 62-200 Gniezno
ul. Dąbrówki 29 62-200 Gniezno
ul. Franklina Roosevelta 76 62-200 Gniezno
ul. Bolesława Chrobrego 14 62-200 Gniezno
ul. Augusta Cieszkowskiego 20 62-200 Gniezno
ul. Pocztowa 2 62-210 Gniezno
ul. Warszawska 15 62-200 Gniezno
ul. Mieszka I 11 62-200 Gniezno
ul. Biskupińska 26D lok. 2 62-200 Gniezno
ul. Budowlanych 33C 62-200 Gniezno

Usługa streamingu w Gnieźnie

Usługa streamingu w Gnieźnie

Streaming Gniezno to sposób na bycie razem natychmiastowo. Wszyscy doceniliśmy to szczególnie w momencie pandemii. Streaming (live) jest wyzwaniem, które powinno być przygotowane w każdym calu. Natura streamingu na żywo powoduje, że nie wszystko da się do końca przewidzieć, ale jesteśmy na to przygotowani. Mamy w ofercie odpowiedni sprzęt oraz zaplecze techniczne.

Usługa streamingu Gniezno możemy przeprowadzić z udziałem lub bez udziału publiczności (przed kamerami). Dzięki transmisji na żywo nie jesteśmy ograniczeni ilością widzów ani odległością, a popularność internetu gwarantuje, że staje się praktycznie ogólnodostępny.

Transmisja na żywo Gniezno - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Gnieźnie

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Live streaming Gniezno

Live streaming Gniezno

Samodzielnie również można dokonywać streaming online (przy użyciu 1 kamery). Wystarczy kamerka, smartfon czy tablet i... już. Gotowe. Tym sposobem nie można oczekiwać jednak (od strony wizualno – dźwiękowej) oszałamiających efektów, ani postrzegania nas za zawodowców.

Jeśli natomiast zależy Wam na dobrym jakościowo materiale, konieczne jest przeprowadzenie wielokamerowego straemingu. Dzięki temu zdobędziecie dostęp do specjalnych możliwości, takich jak:

  • wprowadzenie sekcji graficznych lub nawet interakcji,
  • pełna kontrola jakości dźwięku,
  • moduł statystyk live, itd.

Wpisy na blogu

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Youtube transmisja na żywo z kamery Gniezno

Youtube transmisja na żywo z kamery Gniezno

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe oraz daje możliwość dotarcia do dużego grona osób. Jest to najlepsze rozwiązanie na mniejsze a nawet duże wydarzenia w sieci, transmisje konferencji lub wydarzenia sportowe. W serwisie YouTube można także przeprowadzić transmisje o jakiejkolwiek innej tematyce, jak np. rozrywka, nauka języków obcych, koncerty lub innego typu wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Gniezno gwarantują wysoką jakość, są funkcjonalne oraz są dostępne na najróżniejszych urządzeniach czy platformach. Platforma działa na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV czy nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Gniezno dbamy o najwyższą jakość przekazu, zapewniając profesjonalną oprawę wizualną streamingu.

Streaming Gniezno

Transmisje online Gniezno

Transmisje online Gniezno

Aktualnie pojawia się w internecie coraz większa ilość transmisji online. Nie musi to nikogo dziwić, gdyż to świetny sposób na budowanie szerokiej grupy odbiorców. Jeśli szukasz złotego środka na dotarcie do jak największego grona, to jest to idealny sposób. Transmisje na żywo w Gnieźnie są idealne do wszelkiego rodzaju imprez masowych takich jak sport, gaming, koncerty, wiece, debaty, uroczystości lokalne, pokaz mody, spektakl w teatrze, śluby lub inne spotkania religijne.

Usługi streamingu Gniezno

Usługi streamingu Gniezno

Oferujemy zorganizowanie streamingu na żywo w Gnieźnie ze studia, jak i w terenie. Organizujemy transmisje online webinarów, konferencji, szkoleń internetowych oraz kursów online. Jesteśmy w stanie streamować jednocześnie na kilka platform jak Facebook, YouTube lub każdą inną platformę oferującą możliwość transmisji streamu (choćby Linkedin lub Twitter). Wedle wymagań do każdego steamu zapewniamy oprawę graficzną (plansze, grafiki z napisami, multimedia), integrację z zewnętrznymi źródłami audio-wideo (prezentacje czy playery), a także komentarze z Facebooka czy Twittera na żywo.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas