MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Kościan

Transmisja na żywo Kościan

Transmisja na żywo Kościan

Covid sprawił, że spora część wydarzeń odbywa się w ostatnim czasie głównie za pomocą internetu. Organizujecie webinar, szkolenie lub konferencję i chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziało się jak największe grono osób? Nagrywając wszystko samodzielnie, nie spodziewajcie się spektakularnego efektu. To czego potrzebujecie, to w pełni profesjonalna usługa transmisji na żywo, poprowadzona przez zawodowców. I tu pojawiamy się my. Nasza specjalność to realizacja relacji oraz transmisji online w Kościanie. Przyjmujemy zlecenia małe jak i duże.

Stream online Kościan za naszym pośrednictwem, może być:

  • w wersji ekonomicznej (1 lub 2 kamerowy),
  • multi kamerowy (bez granicy ilości użytego sprzętu).

Live streaming Kościan

Live streaming Kościan

Samodzielnie także jest możliwe dokonywać streaming online (z udziałem jednej kamery). Jedyne czego potrzeba to kamerka, tablet lub telefon i gotowe. Nie możemy spodziewać się jednak (głównie ze strony wizualno – dźwiękowej) zadowalających efektów, ani postrzegania nas za profesjonalistów.

Jeżeli jednak zależy Wam na naprawdę dobrym jakościowo nagraniu, polecane jest stworzenie wielokamerowego straemingu. Dzięki temu zdobędziecie dostęp do profesjonalnych możliwości, takich jak:

  • wprowadzenie elementów graficznych lub nawet elementów interakcji,
  • całkowita kontrola jakości audio,
  • moduł statystyk czasu rzeczywistego, itd.

Transmisja na żywo Kościan - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Kościanie

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Streaming Kościan

Streaming Kościan

Streaming online jest usługą, która ułatwia wszystkim na odbiór treści multimedialnych przez sieć z wykorzystaniem technologii strumieniowej. Streaming odbywa się w czasie rzeczywistym bez konieczności pobierania plików a co za tym idzie bez ich zapisywania w pamięci urządzenia.

Zaplecze streamu online w Kościanie to nie tylko rozstawienie kamer oraz podłączenie ich do używanego oprogramowania. Dzięki naszej pomocy w trakcie transmisji cały czas czuwają technicy, którzy natychmiast reagują na ewentualne usterki, żeby zagwarantować nieprzerwaną jakość streamu.

Streaming Kościan

Youtube transmisja na żywo z kamery Kościan

Youtube transmisja na żywo z kamery Kościan

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe oraz umożliwia dotarcia do dużego grona osób. Jest to najlepsze rozwiązanie na mniejsze a nawet duże eventy online, transmisje konferencji czy wydarzenia sportowe. W serwisie YouTube można także prowadzić stream o jakiejkolwiek innej tematyce, jak np. nauka, rozrywka, koncerty lub podobne wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Kościan gwarantują dobrą jakość, funkcjonalność oraz mogą być dostępne na wszystkich urządzeniach i platformach. Platforma uruchamia się na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV a nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Kościan dbamy o wysoką jakość przekazu, zapewniając profesjonalną oprawę graficzną streamingu.

Wpisy na blogu

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Transmisje online Kościan

Transmisje online Kościan

Obecnie coraz więcej w sieci transmisji online. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ to atrakcyjny sposób na budowanie szerokiej grupy odbiorców. Jeśli poszukujesz sposobu na dotarcie do jak największego grona, to jest to najlepszy sposób. Transmisje na żywo w Kościanie mogą zostać wykorzystane do wszelkich imprez masowych, np. sport, e-sport, koncerty małe i duże, wiece, debaty, uroczystości lokalne, pokaz mody, spektakle teatralne, śluby a nawet inne spotkania religijne.

Streaming w Kościanie

UlicaMiejscowość
ul. Dworcowa 3A 64-000 Kościan
ul. Szkolna 15 64-000 Kościan
ul. Leona Ciszaka 4 64-000 Kościan
ul. Jana Kilińskiego 2 64-000 Kościan
ul. Wielichowska 2 64-000 Kościan
Osiedle Jagiellońskie 82C 64-000 Kościan
ul. Wrocławska 20 64-000 Kościan
ul. Śmigielska 21 A 64-000 Kościan
Aleja Tadeusza Kościuszki 11 64-000 Kościan
Usługi streamingu w Kościanie

Usługi streamingu w Kościanie

Wykonujemy streaming live w Kościanie ze studia, jak i w terenie. Zrealizujemy transmisje na żywo konferencji, webinarów, szkoleń internetowych jak i kursów online. Możemy streamować jednocześnie na wiele platform w tym Facebook, YouTube i wiele innych platform oferujących możliwość transmisji zakodowanego streamu (choćby Linkedin czy Twitter). Do każdego streamu wedle wymagań zapewniamy oprawę graficzną (plansze, napisy, multimedia), integrację z różnymi źródłami audio-wideo (prezentacje lub playery), a również komentarze z Facebooka czy Twittera w czasie rzeczywistym.

Usługa streamingu Kościan

Usługa streamingu Kościan

Streaming Kościan jest sposobem przekazanie treści w tej chwili. Docenili to wszyscy, szczególnie w momencie pandemii. Streaming (live) to działanie, które musi być zaplanowane w każdym calu. Charakter streamingu na żywo sprawia, że całości nie da się do końca przewidzieć, ale jesteśmy na to przygotowani. Zapewniamy odpowiedni sprzęt oraz umiejętności.

Usługa streamingu Kościan możemy zorganizować z udziałem lub bez udziału publiki (po waszej stronie). Dzięki transmisji na żywo nie jesteśmy ograniczeni ilością odbiorców ani zasięgiem terytorialnym, a dzięki sieci sprawiamy, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas