MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Śrem

Transmisja na żywo Śrem

Transmisja na żywo Śrem

Covid sprawił, że pewne wydarzenia odbywają się w ostatnim czasie przeważnie przez internet. Oferujecie webinar, szkolenie lub konferencję oraz chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziało się jak największe grono osób? Możliwe jest samodzielne nagrywanie kamerką, ale nie spodziewajcie się idealnego efektu. To czego potrzebujecie, to profesjonalna usługa transmisji na żywo, oferowana przez fachowców. I tu pojawiamy się my. To w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, to realizacja relacji oraz transmisji online w Śremie. Dla nas nie ma zlecenia zbyt małego lub zbyt dużego.

Transmisja na żywo Śrem przeprowadzona za pomocą naszej firmy, może być:

  • w wersji ekonomicznej (1 lub 2 kamerowy),
  • wielokamerowy (bez granicy liczebności użytego sprzętu).

Transmisje online Śrem

Transmisje online Śrem

W obecnych czasach pojawia się w sieci coraz większa ilość transmisji online, co nie powinno dziwić, ponieważ to idealny sposób na budowanie zaangażowanej grupy potencjalnych odbiorów. Jeśli więc potrzebujesz narzędzia na budowanie zasięgów, to jest to idealny sposób. Transmisje online w Śremie mogą zostać wykorzystane do wszelkiego rodzaju imprez masowych takich jak wydarzenia sportowe, imprezy e-gamingowe, koncertów, wiece, debat politycznych, uroczystości lokalne, pokazy mody, spektakle teatralne, śluby lub nawet inne spotkania religijne.

Streaming Śrem

Usługa streamingu Śrem

Usługa streamingu Śrem

Streaming Śrem pozwala przekazanie treści tu i teraz. Doceniło to szerokie grono odbiorców, szczególnie w trakcie pandemii. Streaming na żywo jest wyzwaniem, które musi być zaplanowane w każdym calu. Natura streamingu na żywo powoduje, że całości nie da się do końca przewidzieć, ale i na to jesteśmy przygotowani. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt oraz umiejętności.

Usługa streamingu Śrem możemy zorganizować z udziałem lub bez udziału publiki (przed kamerami). Dzięki streamingowi nie musimy ograniczać się ilością odbiorców ani zasięgiem terytorialnym, a dzięki sieci sprawiamy, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Transmisja na żywo Śrem - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Śremie

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Live streaming Śrem

Live streaming Śrem

Samodzielnie również można dokonywać streaming online (przy użyciu 1 kamery). Jedyne czego potrzeba to kamerka, smartfon czy tablet i gotowe. Tym sposobem nie można oczekiwać jednak (głównie ze strony wizualno – dźwiękowej) oszałamiających efektów, ani wzięcia nas za profesjonalistów.

Jeśli natomiast zależy Wam na dobrym jakościowo materiale, konieczne jest przeprowadzenie wielokamerowego straemingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymacie dostęp do profesjonalnych rozwiązań, takich jak:

  • wprowadzenie sekcji graficznych oraz elementów interakcji,
  • pełna kontrola nad jakością audio,
  • moduł statystyk czasu rzeczywistego, itd.

Streaming w Śremie

UlicaMiejscowość
ul. Fryderyka Chopina 1a 63-100 Śrem
ul. Leopolda Okulickiego 8A 63-100 Śrem
ul. Dezyderego Chłapowskiego 28 lok. 20 63-100 Śrem
ul. Szkolna 2 63-100 Śrem
ul. Artura Grottgera 48 63-102 Śrem
ul. Przemysłowa 1 63-100 Śrem
Plac 20 Października 15 63-100 Śrem
ul. Dezyderego Chłapowskiego 3 63-101 Śrem
Plac 20 Października 41 63-100 Śrem
ul. Generała Władysława Sikorskiego 6 63-100 Śrem

Streaming Śrem

Streaming Śrem

Streaming na żywo to usługa, która pozwala odbiorcom na oglądanie treści multimedialnych przez internet z wykorzystaniem technologii strumieniowej. Streaming odbywa się w sposób ciągły bez konieczności pobierania plików oraz bez ich zapisywania w pamięci urządzenia użytkownika.

Zaplecze streamu online w Śremie to nie tylko rozstawienie kamer i podpięcie ich do używanego oprogramowania. Dzięki naszej pomocy nad całością transmisji zawsze czuwają zawodowcy, którzy mają za zadanie reagować na ewentualne usterki, żeby zagwarantować nieprzerwaną jakość oraz ciągłość streamu.

Nasz blog

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Youtube transmisja na żywo z kamery Śrem

Youtube transmisja na żywo z kamery Śrem

Streamowanie na YouTube jest darmowe oraz pozwala na dotarcia do dużego grona odbiorców. Jest idealnym rozwiązaniem na małe i duże eventy w sieci, transmisje konferencji lub wydarzenia sportowe. Na platformie YouTube można także zorganizować transmisje o jakiejkolwiek innej tematyce, jak np. rozrywka, koncerty lub inne wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Śrem mają dobrą jakość, posiadają wiele funkcjonalności oraz mogą być dostępne na najróżniejszych urządzeniach czy platformach. YouTube jest w stanie działać na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV lub nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Śrem zapewniamy krystaliczną jakość przekazu, poprzez profesjonalną oprawę graficzną streamingu.

Usługi streamingu Śrem

Usługi streamingu Śrem

Oferujemy zorganizowanie transmisji online w Śremie ze studia, jak i w terenie. Prowadzimy transmisje na żywo webinarów, konferencji, szkoleń internetowych a także kursów online. Gotowi jesteśmy streamować jednocześnie na kilka platform jak YouTube, Facebook lub wiele innych platform oferujących możliwość transmisji streamu (na przykład Linkedin czy Twitter). Do każdego streamu wedle wymagań oferujemy oprawę graficzną (plansze, grafiki z napisami, multimedia), integrację z różnymi źródłami audio-wideo (prezentacje czy playery), a nawet komentarze z Facebooka czy Twittera w czasie rzeczywistym.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas