MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Września

Transmisja na żywo Września

Transmisja na żywo Września

Epidemia covid sprawiła, że spora część wydarzeń odbywa się w ostatnim czasie często za pomocą internetu. Oferujecie szkolenie, webinar, konferencję, etc. oraz chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziano? Nagrywając całość samodzielnie, w większości przypadków nie możecie spodziewać się spektakularnego efektu. Jedyne czego potrzebujecie potrzebujecie, to w pełni profesjonalna usługa live streaming, poprowadzona przez zawodowców. Właśnie do takich celów Powstała nasza firma. To w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, to realizacja relacji oraz transmisji online we Wrześni. Obsługujemy realizacje duże jak i małe.

Transmisja online Września przeprowadzona z nasza pomocą, może być:

  • jedno lub dwu kamerowy (wersja ekonomiczna),
  • przy użyciu wielu kamer (nie ma żadnejostatecznejgranicy ilości użytego sprzętu).

Youtube transmisja na żywo z kamery Września

Youtube transmisja na żywo z kamery Września

Streamowanie na YouTube jest darmowe oraz pozwala na dotarcia do dużego grona odbiorców. Jest najlepszym wyborem na małe i duże wydarzenia online, transmisje konferencji lub wydarzenia sportowe. Nie jesteśmy jednak ograniczeni tylko do tego! Jesteśmy w stanie także przeprowadzić transmisje o innej tematyce, jak np. nauka, rozrywka, koncerty lub innego typu wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Września oferują wysoką jakość, są funkcjonalne oraz mogą być oglądane na wszystkich urządzeniach czy platformach. YouTube działa na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV lub nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Września dbamy o krystaliczną jakość przekazu, poprzez profesjonalną oprawę graficzną streamingu.

Nasz blog

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Transmisje online Września

Transmisje online Września

Obecnie pojawia się w internecie coraz więcej transmisji online, co nie powinno dziwić, gdyż to atrakcyjny sposób na budowanie zaangażowanej grupy potencjalnych odbiorów. Jeśli poszukujesz metody na budowanie zasięgów, to jest to jedyny słuszny sposób. Transmisje online we Wrześni mogą zostać wykorzystane do wszelkiego typu imprez masowych takich jak sport, imprezy e-gamingowe, koncerty, wiece, debat politycznych, uroczystości lokalne, pokazy mody, spektakle teatralne, śluby lub nawet inne wydarzenia religijne.

Transmisja na żywo Września - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi we Wrześni

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Live streaming Września

Live streaming Września

Samodzielnie również możecie Państwo dokonywać transmisji online (przy użyciu 1 kamery). Jedyne czego potrzeba to kamerka, tablet lub telefon i... już. Gotowe. W ten sposób nie można oczekiwać jednak (głównie ze strony wizualno – dźwiękowej) oszałamiających efektów, ani uznania nas za zawodowców.

Jeśli natomiast zależy Wam na dobrym jakościowo nagraniu, zalecane jest przeprowadzenie transmisji wielokierunkowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskacie dostęp do specjalistycznych możliwości, takich jak:

  • wprowadzenie sekcji graficznych lub nawet elementów interakcji,
  • pełna kontrola jakości dźwięku,
  • moduł statystyk czasu rzeczywistego, itd.

Streaming Września

Usługi streamingu Września

Usługi streamingu Września

Oferujemy zorganizowanie transmisji na żywo we Wrześni ze studia, jak i w terenie. Prowadzimy transmisje online webinarów, konferencji, szkoleń internetowych a także kursów online. Jesteśmy w stanie streamować w tym samym czasie na wiele platform w tym Facebook, YouTube oraz wiele innych platform oferujących możliwość transmisji zakodowanego streamu (choćby Linkedin lub Twitter). Dla każdego streamu wedle życzenia oferujemy oprawę graficzną (plansze, grafiki z napisami, multimedia), integrację z innymi źródłami audio-wideo (prezentacje czy playery), a także komentarze z Facebooka czy Twittera w czasie rzeczywistym.

Streaming we Wrześni

UlicaMiejscowość
ul. Kosynierów 19 lok. 1 62-300 Września
ul. Bronisławy Śmidowicz 8 62-300 Września
ul. Tadeusza Kościuszki 70B 62-300 Września
ul. Generała Tadeusza Kutrzeby 2 62-300 Września
ul. Gnieźnińska 28H 62-300 Września
ul. Warszawska 34 62-300 Września
ul. Ignacego Daszyńskiego 2 62-300 Września
ul. Jana Pawła II 25 lok. 1 62-300 Września
ul. Bolesława Chrobrego 15 62-300 Września
ul. Tadeusza Kościuszki 45 62-300 Września

Streaming Września

Streaming Września

Streaming na żywo to usługa, która ułatwia wszystkim na odbiór przekazów multimedialnych przez internet poprzez wykorzystanie technologii strumieniowej. Streaming działa w sposób ciągły bez wymogu pobierania plików a co za tym idzie bez ich zapisywania w pamięci urządzenia.

Obsługa streamu na żywo we Wrześni to nie tylko rozstawienie kamer i podpięcie ich do wymaganego oprogramowania. Z naszą pomocą podczas transmisji zawsze czuwają technicy, którzy mają za zadanie reagować na ewentualne usterki, aby utrzymać nieprzerwaną jakość streamu.

Usługa streamingu Września

Usługa streamingu Września

Streaming Września pozwala na bycie razem tu i teraz. Docenili to wszyscy, szczególnie w momencie pandemii. Streaming online jest wydarzeniem, które musi być zaplanowane w od każdej strony. Charakter transmisji na żywo sprawia, że nie wszystko da się w pełni przewidzieć, ale właśnie po to jesteśmy. Zapewniamy najwyższej jakości sprzęt oraz umiejętności.

Usługa streamingu Września może zostać zorganizowany „z” lub „bez” udziału publiki (po waszej stronie). Dzięki streamingowi nie musimy ograniczać się liczebnością odbiorców ani zasięgiem terytorialnym, a dzięki sieci sprawiamy, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas