MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Inowrocław

Transmisja na żywo Inowrocław

Transmisja na żywo Inowrocław

Covid sprawił, że spora część wydarzeń odbywa się obecnie przeważnie przez internet. Oferujecie szkolenie, webinar, konferencję, itp. i chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziało się jak największe grono osób? Możliwe jest samodzielne nagrywanie kamerką, ale nie spodziewajcie się wyjątkowego efektu. To czego potrzebujecie, to w pełni profesjonalna usługa transmisji na żywo, przeprowadzona przez fachowców. I tu pojawiamy się my. To w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, to realizacja relacji oraz transmisji online w Inowrocławiu. Obsługujemy realizacje duże oraz te mniejsze.

Transmisja na żywo Inowrocław przeprowadzona z nasza pomocą, może być:

  • w wersji ekonomicznej (1 lub 2 kamerowy),
  • przy użyciu wielu kamer (nie ma żadnejostatecznejgranicy liczebności użytego sprzętu).

Transmisje online Inowrocław

Transmisje online Inowrocław

Obecnie coraz więcej w sieci transmisji online, co nie powinno dziwić, ponieważ to atrakcyjny sposób na zebranie angażującej się grupy potencjalnych odbiorów. Jeśli więc poszukujesz złotego środka na tworzenie zasięgów, to jest to jedyny słuszny sposób. Transmisje live w Inowrocławiu są idealne do wszelkich imprez masowych takich jak sport, gaming, koncerty małe i duże, wiece, różnego rodzaju debaty, wydarzenia lokalne, pokaz mody, spektakl w teatrze, śluby oraz inne wydarzenia religijne.

Transmisja na żywo Inowrocław - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Inowrocławiu

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Streaming Inowrocław

Streaming Inowrocław

Streaming online jest usługą, która umożliwia wszystkim na oglądanie przekazów multimedialnych przez sieć dzięki technologii strumieniowej. Streaming odbywa się w czasie rzeczywistym bez konieczności pobierania plików i bez ich zapisywania w pamięci danego urządzenia.

Przygotowanie streamu online w Inowrocławiu to nie tylko rozstawienie kamer oraz podpięcie ich do odpowiedniego oprogramowania. Dzięki naszej pomocy nad całością transmisji cały czas czuwają technicy, którzy mają za zadanie reagować na pojawiające się problemy, aby zagwarantować nieprzerwaną jakość oraz ciągłość streamu.

Inowrocław - transmisje na żywo

UlicaMiejscowość
ul. Poznańska 336 88-101 Inowrocław
ul. Mieszka I 7 88-100 Inowrocław
ul. Józefa Chociszewskiego 19 88-100 Inowrocław
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 65 88-100 Inowrocław
ul. Świętokrzyska 66 88-110 Inowrocław
Aleja 800-Lecia Inowrocławia 17 88-100 Inowrocław
ul. Toruńska 60 88-105 Inowrocław
ul. Wojska Polskiego 16 88-109 Inowrocław
Aleja Niepodległości 70A 88-100 Inowrocław
ul. Emilii Plater 10 88-100 Inowrocław

Live streaming Inowrocław

Live streaming Inowrocław

Samodzielnie również jest możliwe dokonywać streaming online (z udziałem pojedynczej kamery). Wystarczy kamerka, tablet lub telefon i gotowe. Tym sposobem nie można oczekiwać jednak (szczególnie od strony wizualno – dźwiękowej) zadowalających efektów, ani wzięcia nas za profesjonalistów.

Jeżeli jednak zależy Wam na dobrym jakościowo materiale, wymagane jest przeprowadzenie transmisji wielokierunkowej. Dzięki temu otrzymacie dostęp do specjalistycznych rozwiązań, takich jak:

  • wprowadzenie częsci graficznych oraz interakcji,
  • pełna kontrola nad jakością audio,
  • system statystyk na żywo, itd.

Streaming Inowrocław

Youtube transmisja na żywo z kamery Inowrocław

Youtube transmisja na żywo z kamery Inowrocław

Streamowanie na YouTube jest za darmo i daje możliwość dotarcia do ogromnej ilości osób. Jest najlepszym wyborem na małe i duże eventy online, transmisje konferencji oraz wydarzenia sportowe. W serwisie YouTube jesteśmy w stanie także prowadzić stream o jakiejkolwiek innej tematyce, jak np. rozrywka, nauka języków obcych, koncerty lub podobne wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Inowrocław oferują najwyższą jakość, posiadają wiele funkcjonalności oraz są dostępne na praktycznie wszystkich urządzeniach i platformach. YouTube funkcjonuje na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV lub nawet konsolach do gier.

W trakcie prowadzonych przez nas transmisjach na YouTube Inowrocław zapewniamy najwyższą jakość przekazu, poprzez zaawansowaną oprawę graficzną streamingu.

Warto przeczytać

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Usługi streamingu Inowrocław

Usługi streamingu Inowrocław

Oferujemy zorganizowanie streamingu online w Inowrocławiu ze studia, jak i w terenie. Organizujemy transmisje na żywo webinarów, konferencji, szkoleń internetowych a także kursów online. Gotowi jesteśmy streamować w tym samym czasie na wiele platform, między innymi: Facebook, YouTube i inne platformy dające możliwość transmisji zakodowanego streamu (na przykład Linkedin czy Twitter). Do organizowanych przez nas streamów zapewniamy oprawę graficzną (plansze, grafiki z napisami, multimedia), połączenia z zewnętrznymi źródłami audio-wideo (prezentacje czy playery), a również komentarze z Facebooka czy Twittera w czasie rzeczywistym.

Usługa streamingu Inowrocław

Usługa streamingu Inowrocław

Streaming Inowrocław pozwala na bycie razem tu i teraz. Doceniło to szerokie grono odbiorców, zwłaszcza w czasie pandemii. Streaming na żywo jest wydarzeniem, które musi być przygotowane w każdym calu. Charakter nadawania na żywo powoduje, że całości nie da się do końca przewidzieć, ale właśnie po to jesteśmy. Posiadamy do tego specjalistyczny sprzęt oraz umiejętności.

Usługa streamingu Inowrocław możemy przeprowadzić „z” jak i „bez” udziału publiki (po waszej stronie). Dzięki streamingowi nie musimy ograniczać się ilością odbiorców ani odległością, a dzięki sieci sprawiamy, że staje się praktycznie ogólnodostępny.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas