MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Włocławek

Transmisja na żywo Włocławek

Transmisja na żywo Włocławek

Epidemia covid spowodowała, że wiele ważnych wydarzeń się w ostatnim czasie głównie online. Prowadzicie webinar, szkolenie lub konferencję oraz chcecie żeby się o Was (i waszych dokonaniach) dowiedziało się jak największe grono osób? Nagrywając całość samodzielnie, nie spodziewajcie się najlepszego efektu. To czego potrzebujecie, to profesjonalna usługa transmisji na żywo, przeprowadzona przez profesjonalistów. Właśnie do takich celów Powstała nasza firma. Nasza specjalność to realizacja relacji oraz transmisji online we Włocławku. Nie ma dla nas zlecenia zbyt małego lub zbyt dużego.

Stream online Włocławek za naszym pośrednictwem, może być:

  • 1 lub 2 kamerowy (wersja ekonomiczna),
  • multi kamerowy (nie ma żadnejostatecznejgranicy ilości użytego sprzętu).

Usługa streamingu we Włocławku

Usługa streamingu we Włocławku

Streaming Włocławek to sposób przekazanie treści tu i teraz. Wszyscy doceniliśmy to zwłaszcza w trakcie pandemii. Streaming na żywo jest wyzwaniem, które powinno być przygotowane w od każdej strony. Charakter nadawania na żywo powoduje, że całości nie da się w pełni przewidzieć, ale właśnie od tego jesteśmy. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt oraz zaplecze techniczne.

Usługa streamingu Włocławek możemy zorganizować „z” lub „bez” udziału publiczności (po waszej stronie). Dzięki transmisji na żywo nie jesteśmy ograniczeni ilością widzów ani odległością, a dzięki sieci sprawiamy, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Streaming Włocławek

Transmisje online Włocławek

Transmisje online Włocławek

Obecnie pojawia się w internecie coraz więcej transmisji online, co nie powinno dziwić, ponieważ to atrakcyjny sposób na stworzenie angażującej się grupy odbiorców. Jeśli więc potrzebujesz sposobu na tworzenie zasięgów, to jest to jedyny słuszny sposób. Transmisje na żywo we Włocławku są idealne do wszelkich imprez masowych takich jak sport, imprezy e-gamingowe, koncertów, wiece, debaty, wydarzenia lokalne, pokaz mody, spektakl w teatrze, śluby oraz inne spotkania religijne.

Wpisy na blogu

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Youtube transmisja na żywo z kamery Włocławek

Youtube transmisja na żywo z kamery Włocławek

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe oraz daje możliwość dotarcia do ogromnej ilości osób. Jest idealnym wyborem na małe i duże eventy w sieci, transmisje konferencji czy wydarzenia sportowe. Nie ograniczać się tylko do tego! Możemy także prowadzić stream o jakiejkolwiek innej tematyce, jak np. nauka, rozrywka, koncerty lub podobne wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Włocławek zapewniają wysoką jakość, funkcjonalność oraz mogą być dostępne na praktycznie wszystkich urządzeniach czy platformach. Platforma jest w stanie działać na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV czy nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Włocławek dbamy o wysoką jakość przekazu, poprzez profesjonalną oprawę wizualną streamingu.

Transmisja na żywo Włocławek - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi we Włocławku

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Usługi streamingu Włocławek

Usługi streamingu Włocławek

Oferujemy zorganizowanie streamingu live we Włocławku ze studia, jak i w terenie. Zrealizujemy transmisje na żywo konferencji, webinarów, szkoleń internetowych jak i kursów online. Możemy streamować jednocześnie na wiele platform w tym Facebook, YouTube oraz wiele innych platform oferujących możliwość transmisji streamu (na przykład Linkedin lub Twitter). Do organizowanych przez nasza firmę streamów oferujemy oprawę graficzną (plansze, napisy, multimedia), integrację z innymi źródłami audio-wideo (prezentacje, playery), a także komentarze z Facebooka czy Twittera na żywo.

Streaming we Włocławku

UlicaMiejscowość
ul. Pogodna 10 87-800 Włocławek
ul. Kaliska 77 87-800 Włocławek
Aleja Chopina 27 87-800 Włocławek
ul. Chmielna 1 87-800 Włocławek
ul. Tadeusza Kościuszki 8 87-800 Włocławek
ul. Promienna 7 87-800 Włocławek
ul. Grodzka 4A 87-800 Włocławek
ul. Kaliska 89b 87-800 Włocławek
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 13 87-800 Włocławek
ul. Wiejska 16 87-800 Włocławek

Live streaming Włocławek

Live streaming Włocławek

Samodzielnie także można dokonywać streaming online (przy użyciu 1 kamery). Jedyne czego potrzeba to kamerka, tablet lub telefon i gotowe. Tym sposobem nie można oczekiwać jednak (od strony wizualno – dźwiękowej) zachwytów, ani wzięcia nas za zawodowców.

Jeśli natomiast zależy Wam na naprawdę dobrym jakościowo nagraniu, polecane jest stworzenie transmisji wielokierunkowej. Dzięki temu uzyskacie dostęp do profesjonalnych rozwiązań, takich jak:

  • wprowadzenie elementów graficznych oraz elementów interakcji,
  • pełna kontrola jakości audio,
  • moduł statystyk live, itd.

Streaming Włocławek

Streaming Włocławek

Streaming na żywo jest usługą, która umożliwia użytkownikom na oglądanie przekazów multimedialnych przez sieć z wykorzystaniem technologii strumieniowej. Streaming odbywa się nieprzerwanie bez wymogu pobierania plików a co za tym idzie bez ich zapisywania w pamięci danego urządzenia.

Zaplecze streamu online we Włocławku to nie tylko rozstawienie kamer oraz podłączenie ich do wymaganego oprogramowania. Dzięki naszej pomocy nad całością transmisji zawsze czuwają operatorzy, którzy natychmiast reagują na ewentualne problemy, żeby utrzymać nieprzerwaną jakość streamu.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas