MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Piła

Transmisja na żywo Piła

Transmisja na żywo Piła

Covid sprawił, że spora część wydarzeń odbywa się w ostatnim czasie często za pomocą internetu. Organizujecie szkolenie, webinar, konferencję, itp. i chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziano? Nagrywając wszystko samodzielnie, nie spodziewajcie się spektakularnego efektu. Jedyne czego potrzebujecie potrzebujecie, to profesjonalna usługa transmisji na żywo, oferowana przez zawodowców. I tu pojawiamy się my. To w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, to realizacja relacji oraz transmisji online w Pile. Dla nas nie ma zlecenia zbyt małego lub zbyt dużego.

Stream online Piła przeprowadzona za pomocą naszej firmy, może być:

  • w wersji ekonomicznej (1 lub 2 kamerowy),
  • multi kamerowy (nie ma żadnej górnej granicy ilości użytego sprzętu).

Youtube transmisja na żywo z kamery Piła

Youtube transmisja na żywo z kamery Piła

Streamowanie na YouTube jest za darmo i umożliwia dotarcia do sporej ilości osób. Jest najlepszym wyborem na małe i duże eventy online, transmisje konferencji czy wydarzenia sportowe. W serwisie YouTube jesteśmy w stanie także prowadzić stream o innej tematyce, jak np. nauka, rozrywka, koncerty lub inne wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Piła mają dobrą jakość, posiadają wiele funkcjonalności oraz są dostępne na najróżniejszych urządzeniach i platformach. Platforma uruchamia się na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV czy nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Piła zapewniamy najwyższą jakość przekazu, zapewniając zaawansowaną oprawę graficzną streamingu.

Wpisy na blogu

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Usługi streamingu Piła

Usługi streamingu Piła

Oferujemy zorganizowanie transmisji online w Pile ze studia, jak i w terenie. Prowadzimy transmisje na żywo webinarów, konferencji, szkoleń internetowych jak i kursów online. Jesteśmy w stanie streamować w tym samym czasie na wiele platform, między innymi: Facebook, YouTube oraz każdą inną platformę oferującą możliwość transmisji streamu (na przykład Linkedin czy Twitter). Do organizowanych przez nas streamów oferujemy oprawę graficzną (plansze, podpisy, multimedia), integrację z innymi źródłami audio-wideo (prezentacje, playery), a również komentarze z Facebooka czy Twittera na żywo.

Streaming Piła

Transmisje online Piła

Transmisje online Piła

Obecnie coraz więcej w internecie transmisji online. Nie musi to nikogo dziwić, ponieważ to atrakcyjny sposób na stworzenie angażującej się grupy odbiorców. Jeśli więc poszukujesz metody na dotarcie do jak największej grupy, to jest to idealny sposób. Transmisje na żywo w Pile mogą zostać wykorzystane do wszelkiego rodzaju imprez masowych takich jak wydarzenia sportowe, imprezy e-gamingowe, koncerty, wiece, debaty, wydarzenia lokalne, pokaz mody, spektakle teatralne, śluby a nawet inne spotkania religijne.

Streaming w Pile

UlicaMiejscowość
ul. 14 Lutego 1 64-920 Piła
ul. Łączna 53 64-920 Piła
ul. Franklina Roosevelta 53 64-970 Piła
ul. 1 Maja 5 64-920 Piła
ul. Osiedlowa 29 64-920 Piła
ul. Ojca Maksymiliana Kolbe 2 64-920 Piła
ul. Bolesława Prusa 8 64-920 Piła
ul. Kazimierza Wielkiego 15 C 64-920 Piła
Aleja Powstańców Wielkopolskich 99 64-920 Piła
ul. Śniadeckich 116 64-920 Piła

Streaming Piła

Streaming Piła

Streaming live jest usługą, która umożliwia wszystkim na oglądanie przekazów multimedialnych za pomocą sieci z wykorzystaniem technologii strumieniowej. Transmisja działa ciągle bez wymogu pobierania danych oraz bez ich zapisywania w pamięci urządzenia.

Przygotowanie streamu online w Pile to nie tylko ustawienie kamer oraz podpięcie ich do wymaganego oprogramowania. Z pomocą naszej firmy podczas transmisji ciągle czuwają technicy, którzy natychmiast reagują na ewentualne usterki, żeby utrzymać nieprzerwaną ciągłość streamu.

Transmisja na żywo Piła - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Pile

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Live streaming Piła

Live streaming Piła

Samodzielnie także jest możliwe dokonywać streaming online (przy użyciu 1 kamery). Jedyne czego potrzeba to kamerka, tablet lub telefon i... już. Gotowe. Nie możemy spodziewać się jednak (głównie ze strony wizualno – dźwiękowej) zachwytów, ani uznania nas za profesjonalistów.

Jeśli natomiast zależy Wam na naprawdę dobrym jakościowo nagraniu, zalecane jest przeprowadzenie wielokamerowego straemingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymacie dostęp do specjalistycznych możliwości, takich jak:

  • wprowadzenie częsci graficznych oraz elementów interakcji,
  • absolutna kontrola nad jakością dźwięku,
  • system statystyk na żywo, itd.

Usługa streamingu w Pile

Usługa streamingu w Pile

Streaming Piła pozwala przekazanie treści w tej chwili. Wszyscy doceniliśmy to szczególnie w czasie pandemii. Streaming online jest wydarzeniem, które powinno być przygotowane w od każdej strony. Charakter transmisji na żywo powoduje, że nie wszystko da się do końca przewidzieć, ale jesteśmy na to przygotowani. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt oraz umiejętności.

Usługa streamingu Piła możemy zorganizować z udziałem lub bez udziału publiczności (po waszej stronie). Dzięki streamingowi nie jesteśmy ograniczeni ilością odbiorców ani zasięgiem, a popularność internetu sprawia, że staje się praktycznie ogólnodostępny.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas