MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Włocławek. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Włocławek. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Włocławek

Organizacja konferencji Włocławek

Macie zamiar przeprowadzić konferencje we Włocławku? Musi być dopracowana w każdym aspekcie? Macie wiedzę oraz plan jednak brakuje Wam sprzętu? Nasza firma może to zagwarantować! Dzięki nam spokojnie możecie zająć się merytoryką, a stronę techniczne niuanse zostawić nam. Nie ma w naszym słowniku słów „jako tako” ani „kompromis”. Oferujemy tylko i wyłącznie niezawodny sprzęt, który umożliwi realizację każdej konferencji na niezapomnianym poziomie. Nasza oferta we Włocławku? Pełne zaplecze techniczne i sprzęt, taki jak:

  • multimedia oraz monitory na konferencje,
  • udźwiękowienie,
  • oświetlenie.

Zapewniamy także obsługę techniczną konferencji prasowych (również w przestrzeniach publicznych jak kawiarnie, kluby lub obiekty sportowe). Zapewniamy wymaganą ilość mikrofonów (dla prowadzących) oraz wejścia do skrzynki dziennikarskiej (dla mediów). Niezależnie od charakterystyki, każde wydarzenie zasługuje na profesjonalną obsługę techniczną, a my ją zapewniamy. Działamy kompleksowo w mieście Włocławek oraz oferujemy pełną logistykę (transport, obsługa, etc.) naszych urządzeń i rozwiązań.

Nasz blog

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Wynajem telebimu Włocławek

Telebim oferuje doskonałej jakości obraz oraz dobrą rozdzielczość, przy czym jest zadziwiająco lekki. Wynajem telebimu we Włocławku z profesjonalną ich obsługą (przez grupę naszych specjalistów), zapewni Wam wygodę z bezawaryjnego oraz robiącego wrażenie użytkowania. Przy pomocy telebimu LED Włocławek można przekazywać na przemian wiele reklam, co jest bardzo ważne w przypadku inwestorów lub obiektów handlowych. Odbiorcy odruchowo patrzą na telebim, a przez to przekazywane treści nie są ani nachalne, ani przesadnie angażujące. Tego rodzaju przekaz jest bardzo skuteczny. Dodatkowym atutem jest to, że przekazywanie treści na telebimie jest sporo tańsze niż reklama telewizyjna czy radiowa.

Oferowane przez nas telebimy działają bez przerwy kilkanaście godzin na dobę, nie grzejąc się i nie zmniejszając jakości obrazu. Potrzebujecie wynająć telebim o najlepszych parametrach na rynku? Z czytelnym obrazem w wysokiej rozdzielczości? Telebimy które Wam oferujemy, mają to wszystko.

Wynajem telebimu Włocławek

Organizacja konferencji Włocławek. Wynajem telebimu - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi we Włocławku

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas