MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Piła. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Piła. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Piła

Organizacja konferencji Piła

Szykujecie konferencje w Pile? Chcecie, żeby była dopracowana z każdej strony? Macie wiedzę oraz plan jednak brak Wam sprzętu? My się tym zajmiemy! Dzięki nam spokojnie możecie w pełni zająć się merytoryką konferencji, a my zorganizujemy wszystko od strony technicznej. Nie robimy niczego na pół gwizdka. Oferujemy jedynie niezawodny sprzęt, który zagwarantuje realizację każdej konferencji na nie budzącym zastrzeżeń poziomie. Co możemy Ci zagwarantować w Pile? Pełne zaplecze techniczne i sprzęt, taki jak:

  • multimedia i monitory na konferencje,
  • głośniki,
  • oświetlenie.

Zapewniamy także obsługę techniczną konferencji prasowych (także w przestrzeni publicznej jak kawiarnie, kluby, obiekty sportowe). Gwarantujemy odpowiednią ilość mikrofonów (dla prowadzących) a nawet wejścia do skrzynki dziennikarskiej (dla mediów). Niezależnie od charakterystyki, każde wydarzenie powinno mieć profesjonalną obsługę techniczną, a my możemy to zagwarantować. Działamy kompleksowo w mieście Piła i zapewniamy pełną logistykę (transport, obsługa i wszystko co za tym idzie) naszych urządzeń i rozwiązań.

Organizacja konferencji Piła

Wynajem telebimu Piła

Telebim gwarantuje doskonałej jakości obraz i dobrą rozdzielczość, przy zachowaniu lekkości sprzętu. Wynajem telebimu w Pile z fachową ich obsługą (przez grupę naszych specjalistów), zapewni Wam radość z bezawaryjnego i robiącego wrażenie używania. Przy pomocy telebimu LED Piła jesteśmy w stanie wyświetlać na przemian wiele materiałów, co jest bardzo istotne w przypadku inwestorów lub budynków o charakterze handlowym. Odbiorcy mimowolnie patrzą na telebim, a przez to treści nie są w żadnym wypadku nachalne, ani nadto angażujące. Tego rodzaju przekaz może być więc bardzo skuteczny. Co więcej, reklamowanie się na telebimie jest o wiele tańsze niż konwencjonalne metody.

Telebimy oferowane przez nasza firmę działają ciągle nawet kilkanaście godzin na dzień, nie przegrzewając się oraz nie zmniejszając jakości wyświetlanego obrazu. Potrzebujecie wynająć telebim o topowych parametrach na rynku? Z czytelnym ekranem w dużej rozdzielczości? Telebimy znajdujące się w naszej ofercie mają to wszystko.

Wynajem telebimu Piła

Organizacja konferencji Piła. Wynajem telebimu - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Pile

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas