MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Konin. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Konin. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Konin

Organizacja konferencji Konin

Szykujecie konferencje w Koninie? Musi być dopracowana w każdym aspekcie? Macie chęci, wiedzę, ale brakuje Wam sprzętu? Od tego macie nas! Od teraz bez zmartwień możecie w pełni zająć się merytoryką konferencji, a my zorganizujemy konferencję od strony technicznej. Nie ma w naszym słowniku słów „jako tako” ani „kompromis”. Oferujemy jedynie niezawodny sprzęt, który zagwarantuje realizację każdej konferencji na nie budzącym zastrzeżeń poziomie. Nasza oferta w Koninie? Pełne zaplecze techniczne oraz sprzęt, taki jak:

  • multimedia i monitory na konferencje,
  • udźwiękowienie,
  • lampy oświetleniowe.

Oferujemy także obsługę techniczną konferencji prasowych (także w publicznej przestrzeni jak kawiarnie, kluby lub obiekty sportowe). Udostępniamy zadowalającą ilość mikrofonów (dla prowadzących) a także wejścia do skrzynki dziennikarskiej (dla mediów). Niezależnie od charakterystyki, każde wydarzenie powinno posiadać profesjonalną oprawę, a my możemy to zagwarantować. Działamy kompleksowo w mieście Konin i oferujemy pełną logistykę (transport, obsługa, etc.) naszych urządzeń i rozwiązań.

Organizacja konferencji Konin

Wynajem telebimu Konin

Telebim oferuje idealnej jakości obraz i wysoką rozdzielczość, przy zachowaniu lekkości sprzętu. Wynajem telebimu w Koninie wraz z fachową ich obsługą (przez grupę fachowców z naszej fimy), da Wam wygodę z bezawaryjnego oraz robiącego wrażenie użytkowania. Za pomocą telebimu LED Konin można wyświetlać na przemian wiele treści, co jest szczególnie ważne w przypadku inwestorów lub obiektów handlowych. Odbiorcy naturalnie patrzą na ekran, dzięki czemu reklamy nie są nachalne, ani przesadnie angażujące. Tego rodzaju przekaz może być więc bardzo skuteczny. Dodatkowo, przekazywanie treści na telebimie jest o wiele tańsze niż konwencjonalne metody.

Nasze telebimy pracują ciągle nawet kilkanaście godzin w ciągu doby, nie przegrzewając się i nie zmniejszając jakości obrazu. Potrzebujecie wynająć telebim o topowych parametrach na rynku? Z czytelnym ekranem w dużej rozdzielczości? Telebimy które Wam oferujemy, mają to wszystko.

Wynajem telebimu Konin

Nasz blog

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas