MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Ostrów Wielkopolski. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Ostrów Wielkopolski. Wynajem telebimu

Wynajem telebimu Ostrów Wielkopolski

Telebim oferuje idealnej jakości obraz oraz wysoką rozdzielczość, przy zachowaniu lekkości sprzętu. Wypożyczenie telebimu w Ostrowie Wielkopolskim z zawodową ich obsługą (przez grupę naszych specjalistów), zagwarantuje Wam wygodę z bezawaryjnego i robiącego wrażenie używania. Przy pomocy telebimu LED Ostrów Wielkopolski możemy przekazywać na przemian wiele treści, co jest bardzo istotne w przypadku inwestorów oraz budynków o charakterze handlowym. Potencjalni odbiorcy odruchowo spoglądają na telebim, a przez to przekazywane treści nie są nachalne, ani nadto angażujące. Przekaz tego tego typu jest bardzo skuteczny. Dodatkowym atutem jest to, że przekazywanie treści na telebimie bardzo często jest sporo tańsze niż tradycyjne metody reklamy.

Oferowane przez nas telebimy działają bez przerwy kilkanaście godzin na dobę, nie przegrzewając się i nie zmieniając jakości wyświetlanego obrazu. Szukacie telebimów o najlepszych parametrach na rynku? Z idealnym obrazem w wysokiej rozdzielczości? Nasze telebimy mają to wszystko.

Wynajem telebimu Ostrów Wielkopolski

Organizacja konferencji Ostrów Wielkopolski. Wynajem telebimu - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Ostrowie Wielkopolskim

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Organizacja konferencji Ostrów Wielkopolski

Organizacja konferencji Ostrów Wielkopolski

Szykujecie konferencje w Ostrowie Wielkopolskim? Fajnie by było żeby była dopracowana w każdym aspekcie? Macie chęci, wiedzę, ale brak Wam sprzętu? Nasza firma może to zagwarantować! Dzięki nam spokojnie możecie w pełni zająć się stroną merytoryczną, a stronę techniczną zostawić nam. Nie robimy niczego na pół gwizdka. Posiadamy tylko i wyłącznie niezawodny sprzęt, który umożliwi realizację każdej konferencji na wysokim poziomie. Co możemy Ci zagwarantować w Ostrowie Wielkopolskim? Pełne zaplecze techniczne oraz sprzęt, taki jak:

  • multimedia oraz monitory na konferencje,
  • udźwiękowienie,
  • lampy oświetleniowe.

Organizujemy także obsługę techniczną konferencji prasowych (również w publicznej przestrzeni jak kawiarnie, kluby a nawet obiekty sportowe). Gwarantujemy zadowalającą ilość mikrofonów (dla prowadzących) a także wejścia do skrzynki dziennikarskiej (dla mediów). Niezależnie od charakteru, każde wydarzenie powinno mieć profesjonalną oprawę, a my możemy to zagwarantować. Gwarantujemy kompleksowe działania w mieście Ostrów Wielkopolski oraz oferujemy pełną logistykę (transport, obsługa, etc.) naszych urządzeń i rozwiązań.

Zajrzyj na naszego bloga

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas