MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Konin

Transmisja na żywo Konin

Transmisja na żywo Konin

Epidemia covid spowodowała, że spora część wydarzeń odbywa się obecnie często przez internet. Prowadzicie webinar, szkolenie lub konferencję i chcecie żeby się o Was (i waszych dokonaniach) dowiedziało się jak największe grono osób? Nagrywając całość samodzielnie, w większości przypadków nie możecie spodziewać się wyjątkowego efektu. To czego potrzebujecie, to profesjonalna usługa transmisji na żywo, poprowadzona przez zawodowców. I tu pojawiamy się my. Nasza specjalność to realizacja relacji oraz transmisji online w Koninie. Przyjmujemy realizacje małe jak i duże.

Transmisja online Konin za naszym pośrednictwem, może być:

  • jedno lub dwu kamerowy (wersja ekonomiczna),
  • multi kamerowy (nie ma żadnej granicy ilości użytego sprzętu).

Usługi streamingu w Koninie

Usługi streamingu w Koninie

Oferujemy przeprowadzenie streamingu live w Koninie ze studia, jak i w terenie. Prowadzimy transmisje na żywo konferencji, webinarów, szkoleń internetowych a także kursów online. Jesteśmy w stanie streamować jednocześnie na wiele platform jak YouTube, Facebook lub każdą inną platformę oferującą możliwość transmisji streamu (na przykład Linkedin lub Twitter). Dla każdego streamu wedle wymagań zapewniamy oprawę graficzną (plansze, napisy, multimedia), połączenia z innymi źródłami audio-wideo (prezentacje czy playery), a również komentarze z Facebooka czy Twittera na żywo.

Streaming Konin

Transmisje online Konin

Transmisje online Konin

W dzisiejszych czasach pojawia się w sieci coraz więcej transmisji online. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ to idealny sposób na stworzenie szerokiej grupy potencjalnych odbiorów. Jeśli potrzebujesz metody na dotarcie do jak największej grupy, to jest to idealny sposób. Transmisje live w Koninie mogą zostać wykorzystane do wszelkiego rodzaju imprez masowych, np. wydarzenia sportowe, imprezy e-gamingowe, koncerty małe i duże, wiece, debat politycznych, wydarzenia lokalne, pokaz mody, spektakle teatralne, śluby lub nawet inne spotkania religijne.

Transmisja na żywo Konin - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Koninie

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Usługa streamingu w Koninie

Usługa streamingu w Koninie

Streaming Konin jest sposobem przekazanie treści w tej chwili. Docenili to wszyscy, szczególnie w momencie pandemii. Streaming (live) jest wydarzeniem, które musi być przygotowane w każdym calu. Charakter nadawania na żywo powoduje, że nie wszystko da się do końca przewidzieć, ale właśnie od tego jesteśmy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz zaplecze techniczne.

Usługa streamingu Konin może być przeprowadzony tak samo z udziałem lub bez udziału publiki (przed kamerami). Dzięki streamingowi nie jesteśmy ograniczeni ilością odbiorców ani zasięgiem terytorialnym, a popularność internetu gwarantuje, że staje się praktycznie ogólnodostępny.

Konin - transmisje na żywo

UlicaMiejscowość
ul. Jaśminowa 2 62-510 Konin
ul. Kolejowa 8a 62-510 Konin
ul. Spółdzielców 3 62-510 Konin
Aleje 1 Maja 12 62-510 Konin
1 62-800 Konin
ul. Władysława Broniewskiego 5 62-501 Konin
Aleje 1 Maja 12 62-510 Konin
ul. Makowa 5A 62-510 Konin
ul. Dworcowa 20 62-510 Konin
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 3 62-500 Konin

Live streaming Konin

Live streaming Konin

Samodzielnie także jest możliwe dokonywać streaming online (używając pojedynczej kamery). Jedyne czego potrzeba to kamerka, smartfon czy tablet i... już. Gotowe. Nie możemy spodziewać się jednak (od strony wizualno – dźwiękowej) zadowalających efektów, ani postrzegania nas za profesjonalistów.

Jeśli zależy Wam na dobrym jakościowo materiale, zalecane jest stworzenie transmisji wielokierunkowej. Dodatkowo uzyskacie dostęp do profesjonalnych możliwości, takich jak:

  • wprowadzenie częsci graficznych oraz interakcji,
  • pełna kontrola nad jakością dźwięku,
  • moduł statystyk czasu rzeczywistego, itd.

Warte przeczytania

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Youtube transmisja na żywo z kamery Konin

Youtube transmisja na żywo z kamery Konin

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe i pozwala na dotarcia do ogromnej ilości osób. Jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie na mniejsze a nawet duże eventy w sieci, transmisje konferencji oraz wydarzenia sportowe. Nie ograniczać się tylko do tego! Jesteśmy w stanie także zorganizować stream o jakiejkolwiek innej tematyce, jak np. rozrywka, koncerty lub innego typu wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Konin zapewniają dobrą jakość, posiadają wiele funkcjonalności oraz są dostępne na najróżniejszych urządzeniach czy platformach. Platforma działa na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV a nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Konin zapewniamy krystaliczną jakość przekazu, poprzez zaawansowaną oprawę graficzną streamingu.

Streaming Konin

Streaming Konin

Streaming live to usługa, która ułatwia użytkownikom na oglądanie treści multimedialnych przez internet dzięki technologii strumieniowej. Transmisja odbywa się nieprzerwanie bez wymogu pobierania danych a co za tym idzie bez ich zapisywania w pamięci urządzenia.

Przygotowanie streamu na żywo w Koninie to nie tylko ustawienie kamer oraz podłączenie ich do aktualnego oprogramowania. Dzięki naszej pomocy w trakcie transmisji ciągle czuwają operatorzy, którzy szybko reagują na ewentualne problemy, żeby zapewnić nieprzerwaną jakość oraz ciągłość streamu.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas