MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Ostrów Wielkopolski

Transmisja na żywo Ostrów Wielkopolski

Transmisja na żywo Ostrów Wielkopolski

Covid sprawił, że wiele ważnych wydarzeń się obecnie często przez internet. Oferujecie webinar, szkolenie lub konferencję i chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziano? Nagrywając całość samodzielnie, nie spodziewajcie się idealnego efektu. Jedyne czego potrzebujecie potrzebujecie, to profesjonalna usługa live streaming, oferowana przez zawodowców. Właśnie do takich celów powstaliśmy. Nasza specjalność to realizacja relacji oraz transmisji online w Ostrowie Wielkopolskim. Dla nas nie ma zlecenia zbyt małego lub zbyt dużego.

Stream online Ostrów Wielkopolski przeprowadzona za pomocą naszej firmy, może być:

  • w wersji ekonomicznej (dwu lub jedno kamerowy),
  • wielokamerowy (nie ma żadnejostatecznejgranicy liczebności użytego sprzętu).

Usługa streamingu w Ostrowie Wielkopolskim

Usługa streamingu w Ostrowie Wielkopolskim

Streaming Ostrów Wielkopolski to sposób na bycie razem w tej chwili. Docenili to wszyscy, szczególnie w trakcie pandemii. Streaming online jest wyzwaniem, które powinno być przygotowane w od każdej strony. Charakter nadawania na żywo powoduje, że całości nie da się w pełni przewidzieć, ale jesteśmy na to przygotowani. Posiadamy do tego specjalistyczny sprzęt oraz zaplecze techniczne.

Usługa streamingu Ostrów Wielkopolski może być przeprowadzony tak samo z udziałem lub bez udziału publiczności (przed kamerami). Dzięki transmisji na żywo nie jesteśmy ograniczeni ilością widzów ani odległością, a dzięki sieci sprawiamy, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Streaming Ostrów Wielkopolski

Transmisje online Ostrów Wielkopolski

Transmisje online Ostrów Wielkopolski

Obecnie coraz więcej w internecie transmisji online, co nie powinno dziwić, ponieważ to atrakcyjny sposób na zebranie szerokiej grupy odbiorców. Jeśli więc potrzebujesz sposobu na budowanie zasięgów, to jest to idealny sposób. Transmisje live w Ostrowie Wielkopolskim mogą zostać wykorzystane do wszelkiego rodzaju imprez masowych, np. sport, gaming, koncertów, wiece, debat politycznych, wydarzenia lokalne, pokazy mody, spektakle teatralne, śluby lub nawet inne spotkania religijne.

Warte przeczytania

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Youtube transmisja na żywo z kamery Ostrów Wielkopolski

Youtube transmisja na żywo z kamery Ostrów Wielkopolski

Streamowanie na YouTube jest darmowe oraz umożliwia dotarcia do dużego grona odbiorców. Jest idealnym wyborem na mniejsze a nawet duże wydarzenia w sieci, transmisje konferencji oraz wydarzenia sportowe. Nie ograniczać się tylko do tego! Jesteśmy w stanie także przeprowadzić transmisje o jakiejkolwiek innej tematyce, jak np. rozrywka, nauka języków obcych, koncerty lub innego typu wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Ostrów Wielkopolski oferują najwyższą jakość, funkcjonalność oraz są oglądane na praktycznie wszystkich urządzeniach czy platformach. Platforma funkcjonuje na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV lub nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Ostrów Wielkopolski gwarantujemy wysoką jakość przekazu, poprzez profesjonalną oprawę graficzną streamingu.

Streaming w Ostrowie Wielkopolskim

UlicaMiejscowość
ul. Bracka 79 63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Wojciecha Bąka 1 63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Wiosny Ludów 2 63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Marii Szembekowej 17 63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Kaliska 22 63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 12 63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Ignacego Paderewskiego 57 63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Różana 25 63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Piastowska 2A 63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Tadeusza Kościuszki 29 63-400 Ostrów Wielkopolski

Live streaming Ostrów Wielkopolski

Live streaming Ostrów Wielkopolski

Samodzielnie także można przeprowadzić transmisję online (z udziałem jednej kamery). Wystarczy kamerka, tablet lub telefon i tyle... W ten sposób nie można oczekiwać jednak (od strony wizualno – dźwiękowej) zadowalających efektów, ani wzięcia nas za zawodowców.

Jeśli zależy Wam na naprawdę dobrym jakościowo materiale, polecane jest stworzenie wielokamerowego straemingu. Dodatkowo uzyskacie dostęp do specjalistycznych rozwiązań, takich jak:

  • wprowadzenie sekcji graficznych oraz elementów interakcji,
  • całkowita kontrola jakości audio,
  • moduł statystyk na żywo, itd.

Transmisja na żywo Ostrów Wielkopolski - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Ostrowie Wielkopolskim

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Usługi streamingu Ostrów Wielkopolski

Usługi streamingu Ostrów Wielkopolski

Wykonujemy streaming live w Ostrowie Wielkopolskim ze studia, jak i w terenie. Organizujemy transmisje online konferencji, webinarów, szkoleń internetowych oraz kursów online. Możemy streamować jednocześnie na wiele platform, między innymi: YouTube, Facebook lub wiele innych platform oferujących możliwość transmisji streamu (choćby Linkedin czy Twitter). Dla każdego streamu wedle życzenia oferujemy oprawę graficzną (plansze, napisy, multimedia), połączenia z różnymi źródłami audio-wideo (prezentacje lub playery), a również komentarze z Facebooka czy Twittera w czasie rzeczywistym.

Streaming Ostrów Wielkopolski

Streaming Ostrów Wielkopolski

Streaming to usługa, która ułatwia wszystkim na odbiór przekazów multimedialnych przez internet poprzez wykorzystanie technologii strumieniowej. Streaming odbywa się w czasie rzeczywistym bez konieczności pobierania plików oraz bez ich zapisywania w pamięci urządzenia.

Przygotowanie streamu online w Ostrowie Wielkopolskim to nie tylko rozstawienie kamer oraz podłączenie ich do wymaganego oprogramowania. Z naszą pomocą podczas transmisji zawsze czuwają zawodowcy, którzy mają za zadanie reagować na ewentualne usterki, żeby zagwarantować nieprzerwaną jakość streamu.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas