MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Gorzów Wielkopolski. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Gorzów Wielkopolski. Wynajem telebimu

Wynajem telebimu Gorzów Wielkopolski

Telebim gwarantuje doskonałej jakości obraz oraz dobrą rozdzielczość, przy zachowaniu lekkości sprzętu. Wypożyczenie telebimu w Gorzowie Wielkopolskim wraz z zawodową ich obsługą (przez grupę techników i monterów), da Wam radość z bezawaryjnego oraz robiącego wrażenie używania. Przy pomocy telebimu LED Gorzów Wielkopolski można wyświetlać na przemian wiele treści, co jest bardzo ważne w przypadku inwestorów oraz budynków handlowych. Odbiorcy odruchowo patrzą na telebim, a przez to przekazy reklamowe nie są ani nachalne, ani zbytnio angażujące. Przekaz tego tego typu może być więc bardzo skuteczny. Dodatkowo, reklamowanie się na telebimie jest o wiele tańsze niż konwencjonalne metody.

Telebimy naszej firmy pracują bez przerwy kilkanaście godzin w ciągu doby, nie przegrzewając się i nie zmniejszając jakości obrazu. Jest Wam potrzebny telebim o topowych parametrach na rynku? Z idealnym obrazem w najwyższej rozdzielczości? Telebimy które Wam oferujemy, mają to wszystko.

Wynajem telebimu Gorzów Wielkopolski

Organizacja konferencji Gorzów Wielkopolski. Wynajem telebimu - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Gorzowie Wielkopolskim

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Organizacja konferencji Gorzów Wielkopolski

Organizacja konferencji Gorzów Wielkopolski

Szykujecie konferencje w Gorzowie Wielkopolskim? Musi być dopracowana w każdym aspekcie? Macie chęci, wiedzę, ale brak Wam sprzętu? My się tym zajmiemy! Od teraz bez zmartwień możecie w pełni zająć się merytoryką, a stronę techniczne niuanse zostawić nam. Nie ma w naszym słowniku słów „jako tako” ani „kompromis”. Oferujemy jedynie najlepszy sprzęt, który zapewni realizację każdej konferencji na wysokim poziomie. Co oferujemy w Gorzowie Wielkopolskim? Pełne zaplecze techniczne i sprzęt, taki jak:

  • multimedia i monitory na konferencje,
  • nagłośnienie,
  • oświetlenie.

Organizujemy także obsługę od strony technicznej konferencji prasowych (także w przestrzeni publicznej jak kluby, obiekty handlowe, obiekty sportowe). Udostępniamy wymaganą ilość mikrofonów (dla prowadzących) a także wejścia do pomieszczeń dziennikarskich (dla mediów). Niezależnie od rodzaju, każde wydarzenie zasługuje na profesjonalną oprawę, a my to zapewniamy. Działamy kompleksowo w mieście Gorzów Wielkopolski i zapewniamy pełną logistykę (transport, obsługa, etc.) naszych urządzeń i rozwiązań.

Warto przeczytać

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas