MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Zielona Góra. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Zielona Góra. Wynajem telebimu

Wynajem telebimu Zielona Góra

Telebim oferuje idealnej jakości obraz oraz zadowalającą rozdzielczość, przy czym nie waży wiele. Wypożyczenie telebimu w Zielonej Górze wraz z zawodową ich obsługą (przez grupę fachowców z naszej fimy), da Wam komfort z bezawaryjnego i robiącego wrażenie używania. Przy pomocy telebimu LED Zielona Góra możemy przekazywać na przemian wiele treści, co jest bardzo istotne w przypadku inwestorów lub obiektów o charakterze handlowym. Odbiorcy naturalnie spoglądają na ekran, więc przekazy reklamowe nie są w żadnym wypadku nachalne, ani nadto angażujące. Przekaz tego rodzaju jest bardzo skuteczny. Dodatkowo, przekazywanie treści na telebimie jest dużo tańsze niż tradycyjne metody reklamy.

Telebimy oferowane przez nasza firmę działają w trybie ciągłym kilkanaście godzin na dzień, nie grzejąc się oraz nie zniekrztałtając jakości wyświetlanego obrazu. Potrzebujecie wynająć telebim o topowych parametrach na rynku? Z idealnym obrazem w dużej rozdzielczości? Telebimy znajdujące się w naszej ofercie mają to wszystko.

Wynajem telebimu Zielona Góra

Organizacja konferencji Zielona Góra. Wynajem telebimu - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Zielonej Górze

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Organizacja konferencji Zielona Góra

Organizacja konferencji Zielona Góra

Macie zamiar przeprowadzić konferencje w Zielonej Górze? Musi być dopracowana z każdej strony? Macie chęci, wiedzę, jednak brakuje Wam sprzętu? My się tym zajmiemy! Od teraz spokojnie możecie w pełni zająć się merytoryką, a my zorganizujemy wszystko od strony technicznej. Nie znamy słów „jako tako” ani „kompromis”. Zapewniamy jedynie niezawodny sprzęt, który zagwarantuje realizację każdej konferencji na nie budzącym zastrzeżeń poziomie. Nasza oferta w Zielonej Górze? Pełne zaplecze techniczne oraz sprzęt, taki jak:

  • multimedia i monitory na konferencje,
  • nagłośnienie,
  • oświetlenie.

Oferujemy także obsługę techniczną konferencji prasowych (także w przestrzeni publicznej jak kawiarnie, kluby a nawet obiekty sportowe). Gwarantujemy zadowalającą ilość mikrofonów (dla prowadzących) oraz wejścia do pomieszczeń dziennikarskich (dla mediów). Niezależnie od charakteru, każde wydarzenie powinno posiadać profesjonalną obsługę techniczną, a my jesteśmy w stanie to zaoferować. Działamy kompleksowo w mieście Zielona Góra oraz oferujemy pełną logistykę (transport, obsługa i wszystko co za tym idzie) naszych urządzeń i rozwiązań.

Warto przeczytać

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas