MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Gorzów Wielkopolski

Transmisja na żywo Gorzów Wielkopolski

Transmisja na żywo Gorzów Wielkopolski

Covid sprawił, że pewne wydarzenia odbywają się obecnie często przez internet. Organizujecie webinar, szkolenie lub konferencję oraz chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziało się jak największe grono osób? Możliwe jest samodzielne nagrywanie kamerką, ale w większości przypadków nie możecie spodziewać się wyjątkowego efektu. To czego potrzebujecie, to w pełni profesjonalna usługa transmisji na żywo, oferowana przez zawodowców. Właśnie do takich celów powstaliśmy. To w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, to realizacja relacji oraz transmisji online w Gorzowie Wielkopolskim. Obsługujemy zlecenia małe jak i duże.

Transmisja na żywo Gorzów Wielkopolski za naszym pośrednictwem, może być:

  • jedno lub dwu kamerowy (wersja ekonomiczna),
  • wielokamerowy (nie ma żadnej górnej granicy liczebności użytego sprzętu).

Live streaming Gorzów Wielkopolski

Live streaming Gorzów Wielkopolski

Samodzielnie także jest możliwe dokonywać streaming online (z udziałem pojedynczej kamery). Wystarczy kamerka, smartfon czy tablet i... już. Gotowe. Tym sposobem nie można oczekiwać jednak (szczególnie od strony wizualno – dźwiękowej) zachwytów, ani wzięcia nas za zawodowców.

Jeśli natomiast zależy Wam na solidnym jakościowo materiale, konieczne jest przeprowadzenie wielokamerowego straemingu. Dodatkowo zdobędziecie dostęp do specjalistycznych rozwiązań, takich jak:

  • wprowadzenie sekcji graficznych oraz elementów interakcji,
  • całkowita kontrola jakości dźwięku,
  • system statystyk live, itd.

Warte przeczytania

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Streaming Gorzów Wielkopolski

Streaming Gorzów Wielkopolski

Streaming jest usługą, która pozwala wszystkim na odbieranie treści multimedialnych za pomocą internetu poprzez wykorzystanie technologii strumieniowej. Streaming działa nieprzerwanie bez konieczności pobierania danych a co za tym idzie bez ich zapisywania w pamięci urządzenia użytkownika.

Dobre przygotowanie streamu online w Gorzowie Wielkopolskim to nie tylko rozstawienie kamer oraz podpięcie ich do używanego oprogramowania. Z naszą pomocą w trakcie transmisji cały czas czuwają zawodowcy, którzy natychmiast reagują na pojawiające się usterki, aby zagwarantować nieprzerwaną jakość oraz ciągłość streamu.

Streaming w Gorzowie Wielkopolskim

UlicaMiejscowość
ul. Słoneczna 62 66-408 Gorzów Wielkopolski
ul. Wełniany Rynek 10ab 66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Kostrzyńska 56 66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Strażacka 158 66-400 Gorzów Wielkopolski
Plac Jana Pawła II 7 66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Teresy Marii Klimek 1 66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Żerańska 16B 66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Budowlanych 20 66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Pomorska 36 66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 61 66-400 Gorzów Wielkopolski

Usługa streamingu w Gorzowie Wielkopolskim

Usługa streamingu w Gorzowie Wielkopolskim

Streaming Gorzów Wielkopolski pozwala przekazanie treści natychmiastowo. Docenili to wszyscy, zwłaszcza w trakcie pandemii. Streaming (live) jest wydarzeniem, które musi być przygotowane w od każdej strony. Charakter streamingu na żywo powoduje, że całości nie da się w pełni przewidzieć, ale właśnie od tego jesteśmy. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt oraz umiejętności.

Usługa streamingu Gorzów Wielkopolski może zostać zorganizowany z udziałem lub bez udziału publiczności (przed kamerami). Dzięki streamingowi nie jesteśmy ograniczeni liczebnością odbiorców ani zasięgiem, a popularność internetu sprawia, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Transmisja na żywo Gorzów Wielkopolski - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Gorzowie Wielkopolskim

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Usługi streamingu w Gorzowie Wielkopolskim

Usługi streamingu w Gorzowie Wielkopolskim

Wykonujemy transmisje online w Gorzowie Wielkopolskim ze studia, jak i w terenie. Organizujemy transmisje na żywo konferencji, webinarów, szkoleń internetowych oraz kursów online. Jesteśmy w stanie streamować w tym samym czasie na kilka platform, między innymi: YouTube, Facebook i każdą inną platformę oferującą możliwość transmisji zakodowanego streamu (na przykład Linkedin lub Twitter). Do organizowanych przez nas streamów oferujemy oprawę graficzną (plansze, napisy, multimedia), połączenia z różnymi źródłami audio-wideo (prezentacje czy playery), a nawet komentarze z Facebooka czy Twittera w czasie rzeczywistym.

Streaming Gorzów Wielkopolski

Transmisje online Gorzów Wielkopolski

Transmisje online Gorzów Wielkopolski

W obecnych czasach coraz więcej w sieci transmisji online, co nie powinno dziwić, gdyż to atrakcyjny sposób na zebranie zaangażowanej grupy potencjalnych odbiorów. Jeśli szukasz narzędzia na dotarcie do jak największego grona, to jest to jedyny słuszny sposób. Transmisje na żywo w Gorzowie Wielkopolskim są idealne do wszelkiego rodzaju imprez masowych, np. wydarzenia sportowe, e-sport, koncerty małe i duże, wiece, debaty, wydarzenia lokalne, pokazy mody, spektakl w teatrze, śluby lub inne spotkania religijne.

Youtube transmisja na żywo z kamery Gorzów Wielkopolski

Youtube transmisja na żywo z kamery Gorzów Wielkopolski

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe i daje możliwość dotarcia do sporej ilości osób. Jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie na małe i duże wydarzenia online, transmisje konferencji czy wydarzenia sportowe. W serwisie YouTube jesteśmy w stanie także przeprowadzić transmisje o innej tematyce, jak np. rozrywka, nauka języków obcych, koncerty lub inne wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Gorzów Wielkopolski mają najwyższą jakość, funkcjonalność oraz mogą być dostępne na wszystkich urządzeniach i platformach. Platforma uruchamia się na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV lub nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Gorzów Wielkopolski dbamy o wysoką jakość przekazu, zapewniając profesjonalną oprawę wizualną streamingu.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas