MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Transmisja na żywo Zielona Góra

Transmisja na żywo Zielona Góra

Transmisja na żywo Zielona Góra

Covid sprawił, że wiele ważnych wydarzeń się w ostatnim czasie przeważnie za pomocą internetu. Oferujecie szkolenie, webinar, konferencję, etc. oraz chcecie żeby się o Was (i waszych dokonaniach) dowiedziało się jak największe grono osób? Możliwe jest samodzielne nagrywanie kamerką, ale nie spodziewajcie się najlepszego efektu. To czego potrzebujecie, to profesjonalna usługa live streaming, przeprowadzona przez zawodowców. Właśnie do takich celów powstaliśmy. To w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, to realizacja relacji oraz transmisji online w Zielonej Górze. Obsługujemy zlecenia małe jak i duże.

Transmisja na żywo Zielona Góra przeprowadzona z nasza pomocą, może być:

  • w wersji ekonomicznej (dwu lub jedno kamerowy),
  • przy użyciu wielu kamer (gdzie „sky is the limit”, czyli nie mamyostatecznejgranicy ilości użytego sprzętu).

Youtube transmisja na żywo z kamery Zielona Góra

Youtube transmisja na żywo z kamery Zielona Góra

Streamowanie na YouTube jest darmowe i pozwala na dotarcia do dużego grona odbiorców. Jest najlepszym rozwiązaniem na mniejsze a nawet duże eventy online, transmisje konferencji lub wydarzenia sportowe. W serwisie YouTube można także zorganizować transmisje o innej tematyce, jak np. nauka, rozrywka, koncerty lub inne wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Zielona Góra zapewniają wysoką jakość, posiadają wiele funkcjonalności oraz są oglądane na praktycznie wszystkich urządzeniach i platformach. YouTube uruchamia się na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV lub nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Zielona Góra gwarantujemy krystaliczną jakość przekazu, zapewniając zaawansowaną oprawę wizualną streamingu.

Transmisja na żywo Zielona Góra - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Zielonej Górze

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Usługi streamingu w Zielonej Górze

Usługi streamingu w Zielonej Górze

Oferujemy zorganizowanie streamingu live w Zielonej Górze ze studia, jak i w terenie. Organizujemy transmisje na żywo webinarów, konferencji, szkoleń internetowych jak i kursów online. Gotowi jesteśmy streamować jednocześnie na wiele platform, między innymi: YouTube, Facebook lub inne platformy dające możliwość transmisji streamu (choćby Linkedin lub Twitter). Wedle życzenia do każdego steamu zapewniamy oprawę graficzną (plansze, podpisy, multimedia), połączenia z innymi źródłami audio-wideo (prezentacje lub playery), a również komentarze z Facebooka czy Twittera na żywo.

Nasz blog

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Transmisje online Zielona Góra

Transmisje online Zielona Góra

W obecnych czasach pojawia się w internecie coraz większa ilość transmisji online. Nie musi to nikogo dziwić, ponieważ to świetny sposób na budowanie angażującej się grupy odbiorców. Jeśli poszukujesz metody na tworzenie zasięgów, to jest to najlepszy sposób. Transmisje live w Zielonej Górze mogą zostać wykorzystane do wszelkich imprez masowych, np. sport, gaming, koncertów, wiece, różnego rodzaju debaty, uroczystości lokalne, pokazy mody, spektakle teatralne, śluby a nawet inne wydarzenia religijne.

Streaming Zielona Góra

Usługa streamingu Zielona Góra

Usługa streamingu Zielona Góra

Streaming Zielona Góra pozwala na bycie razem w tej chwili. Docenili to wszyscy, szczególnie w czasie pandemii. Streaming online jest wyzwaniem, które powinno być przygotowane w w najdrobniejszych szczegółach. Charakter streamingu na żywo sprawia, że nie wszystko da się w pełni przewidzieć, ale i na to jesteśmy przygotowani. oferujemy odpowiedni sprzęt oraz zaplecze techniczne.

Usługa streamingu Zielona Góra może być przeprowadzony tak samo „z” jak i „bez” udziału publiki (przed kamerami). Dzięki streamingowi nie musimy ograniczać się liczebnością widowni ani zasięgiem terytorialnym, a dzięki sieci sprawiamy, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Streaming w Zielonej Górze

Ulica Miejscowość
ul. Kożuchowska 10b 65-308 Zielona Góra
ul. Stanisława Staszica 9AB 65-001 Zielona Góra
ul. Stefana Batorego 80a 65-735 Zielona Góra
ul. Łężyca-Geologów 2 66-016 Zielona Góra
ul. Generała Władysława Sikorskiego 5 65-454 Zielona Góra
ul. Elektronowa 1 65-900 Zielona Góra
ul. Fabryczna 174 lok. 5 65-410 Zielona Góra
ul. Drzonków-Olimpijska 18 66-004 Zielona Góra
ul. Dworcowa 1 65-001 Zielona Góra
ul. Pod Filarami 3 65-068 Zielona Góra

Streaming Zielona Góra

Streaming Zielona Góra

Streaming online jest usługą, która pozwala odbiorcom na oglądanie treści multimedialnych za pomocą internetu poprzez wykorzystanie technologii strumieniowej. Streaming działa w sposób ciągły bez konieczności pobierania danych i bez ich zapisywania w pamięci urządzenia.

Obsługa streamu online w Zielonej Górze to nie tylko rozstawienie kamer i podłączenie ich do wymaganego oprogramowania. Z pomocą naszej firmy w trakcie transmisji cały czas czuwają zawodowcy, którzy mają za zadanie reagować na pojawiające się problemy, aby zagwarantować nieprzerwaną jakość streamu.

Live streaming Zielona Góra

Live streaming Zielona Góra

Samodzielnie także można dokonywać streaming online (przy użyciu pojedynczej kamery). Jedyne czego potrzeba to kamerka, smartfon lub nawet tablet i tyle... Tym sposobem nie można oczekiwać jednak (głównie ze strony wizualno – dźwiękowej) zachwytów, ani wzięcia nas za profesjonalistów.

Jeśli natomiast zależy Wam na dobrym jakościowo materiale, konieczne jest przeprowadzenie transmisji wielokierunkowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymacie dostęp do profesjonalnych rozwiązań, takich jak:

  • wprowadzenie elementów graficznych lub nawet elementów interakcji,
  • całkowita kontrola nad jakością dźwięku,
  • system statystyk na żywo, itd.

Transmisja pogrzebu Zielona Góra

Transmisja pogrzebu

Transmisja na żywo pogrzebu to usługa, która daje okazję bliskim i znajomym uczestniczenia w uroczystości pogrzebowej, niezależnie od miejsca, w którym zamieszkują. W tych smutnych momentach, kiedy odległości a także ograniczenia czasowe mogą stanowić przeszkodę, LIVEtransmisje z Zielonej Góry jest tu, aby umożliwić oparcie i ułatwić uczestnictwo w ceremonii żałobnej.

Dzięki zaawansowanej technologii oraz profesjonalnemu zespołowi profesjonalistów, jesteśmy w stanie zagwarantować bezproblemowe i godne transmisję z pogrzebu w Zielonej Górze. Nasze usługi zezwalają na precyzyjne przekazywanie każdego fragmentu pogrzebu, a także dają uczestnikom współuczestniczenie w tych znaczących momentach, niezależnie od odległości, która ich dzieli.

Transmisję pogrzebu w Zielonej Górze stwarzają szansę do dzielenia się żalem i pamięcią o zmarłym z najbliższymi. To nie tylko możliwość uczestniczenia w ceremonii, ale także podzielenia się wspomnieniami, a także oparciem z resztą, którzy także przeżywają utratę. Nasza firma w Zielonej Górze dba o każdy szczegół, aby transmisję z pogrzebu były profesjonalne pamięci zmarłego.

Transmisja pogrzebu online Piła

Transmisja pogrzebu online Zielona Góra

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej osobiście, oferujemy transmisję pogrzebu online w Zielonej Górze. To nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na uczestnictwo w ważnym wydarzeniu, niezależnie od odległości. Nasza fachowa kadra i najnowsza technika zezwala na jakościową i godną transmisję pogrzebu online w Zielonej Górze, aby każdy mógł uczcić pamięć zmarłego. Dajemy bliskim możliwość połączenia się i współdzielenia się smutkiem, tworząc wspólną przestrzeń do rozważań.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas