MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Nowy Tomyśl

Transmisja na żywo Nowy Tomyśl

Transmisja na żywo Nowy Tomyśl

Covid sprawił, że wiele ważnych wydarzeń się w ostatnim czasie przeważnie za pomocą internetu. Prowadzicie szkolenie, webinar, konferencję, itp. i chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziało się jak największe grono osób? Możliwe jest samodzielne nagrywanie kamerką, ale nie spodziewajcie się najlepszego efektu. Jedyne czego potrzebujecie potrzebujecie, to w pełni profesjonalna usługa transmisji na żywo, poprowadzona przez zawodowców. Właśnie do takich celów powstaliśmy. Nasza specjalność to realizacja relacji oraz transmisji online w Nowym Tomyślu. Nie ma dla nas zlecenia zbyt małego lub zbyt dużego.

Stream online Nowy Tomyśl za naszym pośrednictwem, może być:

  • w wersji ekonomicznej (dwu lub jedno kamerowy),
  • wielokamerowy (bez granicy ilości użytego sprzętu).

Streaming Nowy Tomyśl

Streaming Nowy Tomyśl

Streaming live to usługa, która ułatwia odbiorcom na odbieranie treści multimedialnych za pomocą sieci z wykorzystaniem technologii strumieniowej. Streaming odbywa się w sposób ciągły bez przymusu pobierania plików a co za tym idzie bez ich zapisywania w pamięci urządzenia.

Dobre przygotowanie streamu na żywo w Nowym Tomyślu to nie tylko ustawienie kamer i podłączenie ich do aktualnego oprogramowania. Z naszą pomocą w trakcie transmisji cały czas czuwają zawodowcy, którzy szybko reagują na pojawiające się problemy, aby utrzymać nieprzerwaną ciągłość streamu.

Transmisja na żywo Nowy Tomyśl - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Nowym Tomyślu

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Usługa streamingu Nowy Tomyśl

Usługa streamingu Nowy Tomyśl

Streaming Nowy Tomyśl pozwala przekazanie treści w tej chwili. Wszyscy doceniliśmy to szczególnie w trakcie pandemii. Streaming (live) to wyzwanie, które powinno być zaplanowane w w najdrobniejszych szczegółach. Natura streamingu na żywo powoduje, że nie wszystko da się do końca przewidzieć, ale i na to jesteśmy przygotowani. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz zaplecze techniczne.

Usługa streamingu Nowy Tomyśl może zostać zorganizowany „z" jak i „bez" udziału publiki (przed kamerami). Dzięki streamingowi nie jesteśmy ograniczeni liczebnością odbiorców ani zasięgiem, a popularność internetu sprawia, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Streaming Nowy Tomyśl

Usługi streamingu Nowy Tomyśl

Usługi streamingu Nowy Tomyśl

Wykonujemy transmisje online w Nowym Tomyślu ze studia, jak i w terenie. Prowadzimy transmisje na żywo konferencji, webinarów, szkoleń internetowych a także kursów online. Gotowi jesteśmy streamować jednocześnie na kilka platform, między innymi: YouTube, Facebook i inne platformy dające możliwość transmisji streamu (choćby Linkedin lub Twitter). Dla każdego streamu wedle życzenia zapewniamy oprawę graficzną (plansze, grafiki z napisami, multimedia), integrację z zewnętrznymi źródłami audio-wideo (prezentacje, playery), a nawet komentarze z Facebooka czy Twittera w czasie rzeczywistym.

Streaming w Nowym Tomyślu

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Live streaming Nowy Tomyśl

Live streaming Nowy Tomyśl

Samodzielnie także jest możliwe przeprowadzić transmisję online (z udziałem jednej kamery). Wystarczy kamerka, tablet lub telefon i... już. Gotowe. W ten sposób nie można oczekiwać jednak (głównie ze strony wizualno – dźwiękowej) zachwytów, ani wzięcia nas za profesjonalistów.

Jeśli natomiast zależy Wam na solidnym jakościowo nagraniu, zalecane jest przeprowadzenie wielokamerowego straemingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskacie dostęp do profesjonalnych rozwiązań, takich jak:

  • wprowadzenie sekcji graficznych lub nawet interakcji,
  • pełna kontrola nad jakością dźwięku,
  • system statystyk live, itd.

Zajrzyj na naszego bloga

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Transmisje online Nowy Tomyśl

Transmisje online Nowy Tomyśl

W dzisiejszych czasach pojawia się w sieci coraz większa ilość transmisji online, co nie powinno dziwić, ponieważ to atrakcyjny sposób na budowanie zaangażowanej grupy potencjalnych odbiorów. Jeśli więc poszukujesz sposobu na tworzenie zasięgów, to jest to jedyny słuszny sposób. Transmisje live w Nowym Tomyślu mogą zostać wykorzystane do wszelkiego typu imprez masowych, np. wydarzenia sportowe, e-sport, koncerty małe i duże, wiece, debaty, uroczystości lokalne, pokazy mody, spektakl w teatrze, śluby oraz inne spotkania religijne.

Youtube transmisja na żywo z kamery Nowy Tomyśl

Youtube transmisja na żywo z kamery Nowy Tomyśl

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe i pozwala na dotarcia do dużego grona odbiorców. Jest najlepszym rozwiązaniem na małe i duże eventy online, transmisje konferencji czy wydarzenia sportowe. W serwisie YouTube można także prowadzić transmisje o jakiejkolwiek innej tematyce, jak np. rozrywka, koncerty lub podobne wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Nowy Tomyśl zapewniają dobrą jakość, są funkcjonalne oraz mogą być oglądane na najróżniejszych urządzeniach czy platformach. Platforma działa na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV czy nawet konsolach do gier.

W organizowanych przez nas transmisjach na YouTube Nowy Tomyśl gwarantujemy najwyższą jakość przekazu, poprzez zaawansowaną oprawę graficzną streamingu.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas