MENU
Jesteś tutaj: Kompleksowe rozwiązania techniczne na eventy, przyjazne dla twojego budżetu.

Kompleksowe rozwiązania techniczne na eventy, przyjazne dla twojego budżetu.

08:41, dnia 16 luty 2022r.
Kategoria:
963
0

Co składa się na budżet eventu

        Większość z Was ceni dobrą zabawę, ale niewielu lubi ją organizować (zresztą tak samo jak za nią przepłacać). Jak zatem zaplanować wszystko „na ostatni guzik” i to tak, by jakość premium była w rozsądnej cenie? Dobrze przemyśleć wydatki! Powiecie - „łatwo napisać, ale jak to zrobić?”. Spokojnie, my Wam pomożemy.

        Jest kilka punktów o których musicie pamiętać (a także naszykować się na nie finansowo), przygotowując imprezę z efektem WOW”. Co to takiego? M.in. :

  • Każdy typ wydarzenia ma specyfikę. Wernisaż fotografii najlepiej się sprawdzi w niewielkiej galerii sztuki, konferencja prasowa na auli, a koncert zespołu metalowego w plenerze. Niezależnie jednak od typu eventu, mają one zazwyczaj podobne cele - być niezapomnianymi, oryginalnymi, na najwyższym, światowym poziomie. Aby zrealizować wszystkie wymienione cele, wystarczy zatrudnić nas i nasze „know – how” (jeśli chodzi o sprzęt i rozwiązanie techniczne na eventy). Sprawdzimy się tak samo świetnie na małej salce jak i na olbrzymim stadionie – dla nas nie ma „że się nie da”,
  • koszt zakwaterowania, wyżywienia, dojazdu (prelegentów, gwiazd, organizatorów),
  • catering dla uczestników (np. w przypadku konferencji naukowej czy szkolenia),
  • materiały (fizyczne) promujące wydarzenie/event, informacyjne dla uczestników, foldery, identyfikatory, gadżety,
  • promocja w sieci (social media, mailing, reklamy na witrynach), reklama w radio/TV (około 10% budżetu),
  • inne, nieprzewidziane wydatki (10-15% posiadanej sumy - częściowo w gotówce),

I tu przechodzimy do punktu jakim jest...

 

Techniczna obsługa eventów

        O „pomoc” zawsze możecie poprosić znajomego – wyjdzie niedrogo. Ale lepiej jest zadbać o rzeczywisty ratunek w postaci najlepszych fachowców.

Obsługa techniczna eventów „na wagę złota” to jedno co gwarantujemy. Drugie to profesjonalny i niezawodny własny sprzęt wysokiej klasy od uznanych producentów - tak aby wszystko było „skrojone na miarę” i dopieszczone do maksimum.

Zapewniamy:

  • multimedia, monitory, kamery, filmy reklamowe, promocyjne, spoty,
  • nagłośnienie,
  • oświetlenie.

Działamy od A-Z. Nie tylko dostarczymy własnym transportem najlepsze na rynku technologiczne narzędzia, ale także dedykowaną im ekspercką obsługę.

 

Tania obsługa techniczna eventów nie oznacza słabej jakości

        Jesteśmy kreatywni i innowacyjni. Dzięki nieskończonej liczbie pomysłów, dostarczymy najciekawsze rozwiązania, dostosowane do charakteru wydarzenia. Stworzymy filmiki, spoty reklamowe, nagramy wszystko kamerami, udostępnimy transmisję online, zbudujemy scenografię z ekranów LED, itd., itp. 

        Oświetlimy każdy typ wydarzenia. Nasze iluminacje będą jedyne w swoim rodzaju i doskonale dobrane do okazji. Uwaga będzie skupiona tam, gdzie tego chcecie. Możemy stworzyć intymną i kameralną atmosferę, albo sprawić by scena rozbłysła oszałamiającą feerią barw.

        Nagłośnienie? Zdziwicie się jak donośnie wybrzmią słowa czy muzyka. Jak czysto i przyjemnie. Bez pisków. Bez przesterów. Każdy uczestnik poczuje się jakby mówiono/śpiewano tylko dla niego.

        Stawiając na nas, nie przerazi Was techniczna ni kwotowa organizacja eventu. Cena? Tę ustalimy znając dokładnie wszystkie wasze oczekiwania. Nie wiecie czego pragniecie? Podajcie kilka informacji o wydarzeniu, a my zaproponujemy rozwiązania „w punkt”.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas