MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Inowrocław. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Inowrocław. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Inowrocław

Organizacja konferencji Inowrocław

Macie zamiar przeprowadzić konferencje w Inowrocławiu? Fajnie by było żeby była dopracowana w każdym aspekcie? Macie wiedzę oraz plan jednak brakuje Wam sprzętu? My się tym zajmiemy! Dzięki nam bez zmartwień możecie zająć się merytoryką, a my zorganizujemy całość od strony technicznej. Nie robimy niczego byle jak. Zapewniamy tylko i wyłącznie niezawodny sprzęt, który pozwoli na przeprowadzenie każdej konferencji na nie budzącym zastrzeżeń poziomie. Co proponujemy w Inowrocławiu? Pełne zaplecze techniczne i sprzęt, taki jak:

  • multimedia oraz monitory na konferencje,
  • nagłośnienie,
  • lampy oświetleniowe.

Zapewniamy także obsługę od strony technicznej konferencji prasowych (również w przestrzeni publicznej jak kluby, obiekty handlowe lub obiekty sportowe). Gwarantujemy odpowiednią ilość mikrofonów (dla prowadzących) a nawet wejścia do skrzynki dziennikarskiej (dla mediów). Niezależnie od charakteru, każde wydarzenie zasługuje na profesjonalną oprawę, a my możemy to zagwarantować. Działamy kompleksowo w mieście Inowrocław oraz oferujemy pełną logistykę (transport, obsługa, etc.) naszych urządzeń i rozwiązań.

Organizacja konferencji Inowrocław

Wynajem telebimu Inowrocław

Telebim gwarantuje doskonałej jakości obraz i dobrą rozdzielczość, przy czym nie waży wiele. Wynajem telebimu w Inowrocławiu z profesjonalną ich obsługą (przez grupę fachowców z naszej fimy), da Wam radość z bezawaryjnego i robiącego wrażenie używania. Przy pomocy telebimu LED Inowrocław można pokazywać na przemian wiele reklam, co jest szczególnie istotne w przypadku inwestorów lub obiektów handlowych. Potencjalni odbiorcy mimowolnie patrzą na telebim, dzięki czemu przekazywane treści nie są ani nachalne, ani przesadnie angażujące. Przekaz tego rodzaju jest bardzo skuteczny. Co więcej, przekazywanie treści na telebimie jest o wiele tańsze niż reklama telewizyjna czy radiowa.

Telebimy naszej firmy pracują w trybie ciągłym kilkanaście godzin na dzień, nie przegrzewając się oraz nie zmieniając jakości obrazu. Potrzebujecie telebimów o topowych parametrach na rynku? Z czytelnym obrazem w wysokiej rozdzielczości? Telebimy znajdujące się w naszej ofercie mają to wszystko.

Wynajem telebimu Inowrocław

Organizacja konferencji Inowrocław. Wynajem telebimu - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Inowrocławiu

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas