MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Streaming Katowice

Streaming Katowice

Transmisja na żywo Katowice

Epidemia covid spowodowała, że wiele ważnych wydarzeń się obecnie przeważnie online. Prowadzicie webinar, szkolenie lub konferencję i chcecie żeby się o Was (i waszych dokonaniach) dowiedziano? Nagrywając wszystko samodzielnie, w większości przypadków nie możecie spodziewać się wyjątkowego efektu. Jedyne czego potrzebujecie potrzebujecie, to profesjonalna usługa live streaming, oferowana przez profesjonalistów. I tu pojawiamy się my. To w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, to realizacja relacji oraz transmisji online w Katowicach. Dla nas nie ma zlecenia zbyt małego lub zbyt dużego.

Transmisja na żywo Katowice przeprowadzona za pomocą naszej firmy, może być:

  • jedno lub dwu kamerowy (wersja ekonomiczna),
  • przy użyciu wielu kamer (bezostatecznejgranicy liczebności użytego sprzętu).
Transmisje online Katowice

Transmisje online Katowice

Obecnie pojawia się w internecie coraz więcej transmisji online, co nie powinno dziwić, gdyż to atrakcyjny sposób na stworzenie zaangażowanej grupy potencjalnych odbiorów. Jeśli więc potrzebujesz metody na tworzenie zasięgów, to jest to idealny sposób. Transmisje live w Katowicach mogą zostać wykorzystane do wszelkiego rodzaju imprez masowych, np. wydarzenia sportowe, imprezy e-gamingowe, koncertów, wiece, różnego rodzaju debaty, uroczystości lokalne, pokaz mody, spektakle teatralne, śluby a nawet inne spotkania religijne.

Transmisja na żywo - Katowice

Usługi streamingu Katowice

Usługi streamingu Katowice

Wykonujemy transmisje na żywo w Katowicach ze studia, jak i w terenie. Organizujemy transmisje na żywo webinarów, konferencji, szkoleń internetowych jak i kursów online. Gotowi jesteśmy streamować jednocześnie na kilka platform w tym YouTube, Facebook i wiele innych platform oferujących możliwość transmisji streamu (na przykład Linkedin czy Twitter). Wedle wymagań do każdego steamu zapewniamy oprawę graficzną (plansze, podpisy, multimedia), połączenia z innymi źródłami audio-wideo (prezentacje, playery), a nawet komentarze z Facebooka czy Twittera w czasie rzeczywistym.

Zajrzyj na naszego bloga

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Live streaming Katowice

Live streaming Katowice

Samodzielnie również jest możliwe dokonywać transmisji online (przy użyciu jednej kamery). Jedyne czego potrzeba to kamerka, tablet lub telefon i gotowe. Nie możemy spodziewać się jednak (głównie ze strony wizualno – dźwiękowej) oszałamiających efektów, ani uznania nas za zawodowców.

Jeśli natomiast zależy Wam na dobrym jakościowo nagraniu, wymagane jest przeprowadzenie wielokamerowego straemingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskacie dostęp do specjalistycznych rozwiązań, takich jak:

  • wprowadzenie sekcji graficznych oraz elementów interakcji,
  • pełna kontrola nad jakością dźwięku,
  • system statystyk czasu rzeczywistego, itd.

Katowice - transmisje na żywo

Ulica Miejscowość
ul. Józefowska 112 40-566 Katowice
Plac Marii i Lecha Kaczyńskich 7 40-098 Katowice
ul. Rynek 8 40-003 Katowice
ul. Generała Zygmunta Waltera Jankego 60 lok. 2 40-612 Katowice
ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 75 40-750 Katowice
ul. Piotrowicka 58 40-723 Katowice
ul. Tomasza Kotlarza 12 lok. 1 40-139 Katowice
ul. Karliczka 29 40-467 Katowice
ul. Krzysztofa Mieroszewskiego 2 40-210 Katowice
ul. Braci Mniejszych 2 40-754 Katowice

Youtube transmisja na żywo z kamery Katowice

Youtube transmisja na żywo z kamery Katowice

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe oraz daje możliwość dotarcia do sporej ilości osób. Jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie na małe i duże wydarzenia w sieci, transmisje konferencji czy wydarzenia sportowe. Na platformie YouTube jesteśmy w stanie także prowadzić transmisje o jakiejkolwiek innej tematyce, jak np. nauka, rozrywka, koncerty lub innego typu wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Katowice gwarantują wysoką jakość, są funkcjonalne oraz mogą być oglądane na praktycznie wszystkich urządzeniach czy platformach. Platforma jest w stanie działać na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV czy nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Katowice gwarantujemy odpowiednią jakość przekazu, zapewniając zaawansowaną oprawę wizualną streamingu.

Streaming Katowice - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Katowicach

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Usługa streamingu Katowice

Usługa streamingu Katowice

Streaming Katowice pozwala na bycie razem tu i teraz. Docenili to wszyscy, zwłaszcza w trakcie pandemii. Streaming na żywo to działanie, które powinno być zaplanowane w od każdej strony. Charakter nadawania na żywo powoduje, że całości nie da się do końca przewidzieć, ale jesteśmy na to przygotowani. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt oraz zaplecze techniczne.

Usługa streamingu Katowice może być przeprowadzony tak samo „z" lub „bez" udziału publiki (przed kamerami). Dzięki transmisji na żywo nie jesteśmy ograniczeni ilością odbiorców ani odległością, a popularność internetu sprawia, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Streaming Katowice

Streaming Katowice

Streaming jest usługą, która umożliwia użytkownikom na oglądanie przekazów multimedialnych przez internet dzięki technologii strumieniowej. Streaming odbywa się ciągle bez przymusu pobierania plików i bez ich zapisywania w pamięci urządzenia użytkownika.

Obsługa streamu online w Katowicach to nie tylko ustawienie kamer i podłączenie ich do wymaganego oprogramowania. Dzięki naszej pomocy podczas transmisji ciągle czuwają operatorzy, którzy mają za zadanie reagować na pojawiające się problemy, żeby zagwarantować nieprzerwaną jakość streamu.

Transmisja pogrzebu Katowice

Transmisja pogrzebu

Transmisja na żywo pogrzebu to usługa, która daje szansę rodzinie i przyjaciołom uczestniczenia w uroczystości pogrzebowej, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. W tych bolesnych chwilach, kiedy odległości i ograniczenia czasowe mogą stanowić komplikacje, LIVEtransmisje z Katowic jest tu, żeby dostarczyć oparcie i ułatwić uczestnictwo w ceremonii żałobnej.

Dzięki zaawansowanej technologii oraz doświadczonemu zespołowi profesjonalistów, jesteśmy w stanie zaoferować jakościowe i godne transmisję pogrzebu w Katowicach. Nasze usługi zezwalają na dokładne przekazywanie każdego momentu uroczystość pogrzebowej, a także pozwalają uczestnikom współuczestniczenie w tych ważnych chwilach, niezależnie od odległości, która ich dzieli.

Transmisję pogrzebu w Katowicach tworzą okazję do podzielenia się smutkiem i pamięcią o zmarłym z najbliższymi. To nie tylko możliwość uczestniczenia w uroczystości, ale także podzielenia się wspomnieniami, oraz wsparciem z resztą, którzy także przeżywają utratę. Nasza firma w Katowicach dba o każdy element, żeby transmisję z pogrzebu były profesjonalne pamięci zmarłego.

Transmisja pogrzebu online Piła

Transmisja pogrzebu online Katowice

Dla tych, którzy nie są w stanie uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej osobiście, oferujemy transmisję pogrzebu online w Katowicach. To zaawansowane rozwiązanie, które gwarantuje wzięcie udziału w emocjonalnym wydarzeniu, niezależnie od odległości. Nasza wykwalifikowana obsługa i najnowsza technika zezwala na płynną i godną transmisję pogrzebu online Katowicach, aby każdy mógł uczcić pamięć zmarłego. Dajemy krewnym szansę połączenia się i dzielenia się bólem, tworząc wspólną przestrzeń do wspomnień.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas