MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Streaming Wrocław

Streaming Wrocław

Streaming Wrocław

Streaming online to usługa, która ułatwia odbiorcom na odbieranie przekazów multimedialnych za pomocą internetu dzięki technologii strumieniowej. Transmisja działa nieprzerwanie bez konieczności pobierania plików a co za tym idzie bez ich zapisywania w pamięci urządzenia użytkownika.

Obsługa streamu na żywo w Wrocławiu to nie tylko ustawienie kamer oraz podpięcie ich do aktualnego oprogramowania. Z naszą pomocą nad całością transmisji ciągle czuwają technicy, którzy natychmiast reagują na pojawiające się problemy, aby zawsze zagwarantować nieprzerwaną jakość oraz ciągłość streamu.

Transmisje online Wrocław

Transmisje online Wrocław

Aktualnie coraz więcej w sieci transmisji online, co nie powinno dziwić, ponieważ to atrakcyjny sposób na stworzenie zaangażowanej grupy odbiorców. Jeśli więc szukasz narzędzia na tworzenie zasięgów, to jest to najlepszy sposób. Transmisje na żywo w Wrocławiu są wprost stworzone do wszelkiego rodzaju imprez masowych takich jak wydarzenia sportowe, imprezy e-gamingowe, koncertów, wiece, debaty, wydarzenia lokalne, pokazy mody, spektakle teatralne, śluby a także inne wydarzenia religijne.

Streaming Wrocław - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Wrocławiu

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Live streaming Wrocław

Live streaming Wrocław

Samodzielnie również możecie Państwo przeprowadzić transmisję online (z udziałem 1 kamery). Wystarczy kamerka, smartfon czy tablet i... już. Gotowe. Tym sposobem nie można oczekiwać jednak (głównie ze strony wizualno – dźwiękowej) oszałamiających efektów, ani postrzegania nas za zawodowców.

Jeśli zależy Wam na naprawdę dobrym jakościowo materiale, wymagane jest stworzenie wielokamerowego straemingu. Dodatkowo otrzymacie dostęp do profesjonalnych możliwości, takich jak:

  • wprowadzenie częsci graficznych oraz interakcji,
  • pełna kontrola nad jakością audio,
  • moduł statystyk live, itd.

Warto przeczytać

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Usługi streamingu Wrocław

Usługi streamingu Wrocław

Wykonujemy transmisje live w Wrocławiu ze studia, jak i w terenie. Prowadzimy transmisje na żywo webinarów, konferencji, szkoleń internetowych oraz kursów online. Gotowi jesteśmy streamować w tym samym czasie na kilka platform jak Facebook, YouTube i wiele innych platform oferujących możliwość transmisji streamu (na przykład Linkedin czy Twitter). Wedle wymagań do każdego steamu zapewniamy oprawę graficzną (plansze, grafiki z napisami, multimedia), połączenia z innymi źródłami audio-wideo (prezentacje lub playery), a także komentarze z Facebooka czy Twittera w czasie rzeczywistym.

Streaming Wrocław

Youtube transmisja na żywo z kamery Wrocław

Youtube transmisja na żywo z kamery Wrocław

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe oraz pozwala na dotarcia do sporej ilości odbiorców. Jest to najlepsze rozwiązanie na mniejsze a nawet duże wydarzenia online, transmisje konferencji oraz wydarzenia sportowe. Nie jesteśmy jednak ograniczeni tylko do tego! Jesteśmy w stanie także prowadzić transmisje o jakiejkolwiek innej tematyce, jak np. rozrywka, nauka języków obcych, koncerty lub inne wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Wrocław gwarantują najwyższą jakość, posiadają wiele funkcjonalności oraz są oglądane na najróżniejszych urządzeniach i platformach. YouTube działa na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV a nawet konsolach do gier.

W organizowanych przez nas transmisjach na YouTube Wrocław zapewniamy wysoką jakość przekazu, poprzez profesjonalną oprawę graficzną streamingu.

Streaming w Wrocławiu

UlicaMiejscowość
ul. Generała Leopolda Okulickiego 19 51-216 Wrocław
ul. Hansa Poelziga 14 54-115 Wrocław
ul. Świdnicka 5 50-064 Wrocław
ul. Inżynierska 51 53-228 Wrocław
ul. Nowowiejska 86 50-339 Wrocław
ul. Nyska 50A 50-505 Wrocław
ul. Jedności Narodowej 185 50-300 Wrocław
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 56 50-331 Wrocław
ul. Ludwika Solskiego 4 52-416 Wrocław
ul. Grabiszyńska 130 53-439 Wrocław

Transmisja na żywo Wrocław

Transmisja na żywo Wrocław

Epidemia covid sprawiła, że wiele ważnych wydarzeń się obecnie często przez internet. Prowadzicie webinar, szkolenie lub konferencję i chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziało się jak największe grono osób? Nagrywając całość samodzielnie, w większości przypadków nie możecie spodziewać się idealnego efektu. To czego potrzebujecie, to profesjonalna usługa transmisji na żywo, oferowana przez fachowców. Właśnie do takich celów powstaliśmy. To w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, to realizacja relacji oraz transmisji online w Wrocławiu. Nie ma dla nas zlecenia zbyt małego lub zbyt dużego.

Stream online Wrocław przeprowadzona za pomocą naszej firmy, może być:

  • w wersji ekonomicznej (1 lub 2 kamerowy),
  • przy użyciu wielu kamer (bez granicy liczebności użytego sprzętu).

Usługa streamingu Wrocław

Usługa streamingu Wrocław

Streaming Wrocław to sposób na bycie razem tu i teraz. Doceniło to szerokie grono odbiorców, szczególnie w momencie pandemii. Streaming online jest wydarzeniem, które musi być przygotowane w od każdej strony. Charakter nadawania na żywo sprawia, że nie wszystko da się w pełni przewidzieć, ale właśnie po to jesteśmy. Mamy w ofercie specjalistyczny sprzęt oraz umiejętności.

Usługa streamingu Wrocław może być przeprowadzony tak samo „z" jak i „bez" udziału publiki (przed kamerami). Dzięki transmisji na żywo nie musimy ograniczać się liczebnością widowni ani zasięgiem, a dzięki sieci sprawiamy, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Transmisja Pogrzebu Wrocław

Transmisja Pogrzebu Wrocław

Transmisja pogrzebu to usługa, która daje okazję krewnym i znajomym uczestniczenia w ceremonii pogrzebowej, niezależnie od miejsca, w którym zamieszkują. W tych bolesnych momentach, kiedy dystanse a także ograniczenia czasowe mogą stanowić przeszkodę, LIVEtransmisje --MIASTO3-- jest tu, żeby umożliwić wsparcie i ułatwić uczestnictwo w ceremonii żałobnej.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas