MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Streaming Łódź

Streaming Łódź

Streaming Łódź

Streaming to usługa, która umożliwia zainteresowanym na oglądanie treści multimedialnych za pomocą sieci z wykorzystaniem technologii strumieniowej. Transmisja działa nieprzerwanie bez wymogu pobierania danych i bez ich zapisywania w pamięci danego urządzenia.

Obsługa streamu online w Łodzi to nie tylko ustawienie kamer oraz podłączenie ich do aktualnego oprogramowania. Z naszą pomocą w trakcie transmisji zawsze czuwają technicy, którzy szybko reagują na pojawiające się problemy, żeby zawsze zagwarantować nieprzerwaną jakość oraz ciągłość streamu.

Transmisja na żywo Łódź

Transmisja na żywo Łódź

Covid sprawił, że wiele ważnych wydarzeń się obecnie głównie przez internet. Prowadzicie szkolenie, webinar, konferencję, etc. oraz chcecie żeby się o Was (i waszych dokonaniach) dowiedziało się jak największe grono osób? Nagrywając wszystko samodzielnie, nie spodziewajcie się idealnego efektu. To czego potrzebujecie, to profesjonalna usługa live streaming, przeprowadzona przez fachowców. Właśnie do takich celów Powstała nasza firma. Nasza specjalność to realizacja relacji oraz transmisji online w Łodzi. Nie ma dla nas zlecenia zbyt małego lub zbyt dużego.

Transmisja online Łódź za naszym pośrednictwem, może być:

  • w wersji ekonomicznej (1 lub 2 kamerowy),
  • multi kamerowy (gdzie „sky is the limit", czyli nie mamyostatecznejgranicy liczebności użytego sprzętu).

Streaming Łódź - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Łodzi

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Usługa streamingu w Łodzi

Usługa streamingu w Łodzi

Streaming Łódź to sposób na bycie razem tu i teraz. Doceniło to szerokie grono odbiorców, szczególnie w czasie pandemii. Streaming (live) jest wydarzeniem, które powinno być przygotowane w od każdej strony. Natura streamingu na żywo sprawia, że nie wszystko da się do końca przewidzieć, ale właśnie od tego jesteśmy. Posiadamy do tego odpowiedni sprzęt oraz zaplecze techniczne.

Usługa streamingu Łódź możemy zorganizować z udziałem lub bez udziału publiczności (po waszej stronie). Dzięki transmisji na żywo nie jesteśmy ograniczeni liczebnością widowni ani zasięgiem, a popularność internetu sprawia, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Wpisy na blogu

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Transmisje online Łódź

Transmisje online Łódź

W dzisiejszych czasach pojawia się w sieci coraz więcej transmisji online, co nie powinno dziwić, ponieważ to świetny sposób na stworzenie angażującej się grupy potencjalnych odbiorów. Jeśli poszukujesz złotego środka na dotarcie do jak największego grona, to jest to najlepszy sposób. Transmisje live w Łodzi są idealne do wszelkich imprez masowych takich jak wydarzenia sportowe, e-sport, koncerty, wiece, debaty polityczne, uroczystości lokalne, pokaz mody, spektakl w teatrze, śluby a także inne spotkania religijne.

Łódź - transmisje na żywo

UlicaMiejscowość
ul. Andrzeja Niemojewskiego 25 91-853 Łódź
ul. Stanisława Przybyszewskiego 113 93-110 Łódź
ul. Niezapominajki 25 lok. 25a 91-358 Łódź
ul. Ignacego Paderewskiego 31A 93-509 Łódź
ul. Gdańska 10 91-066 Łódź
ul. Wici 32 91-157 Łódź
ul. Warszawska 56a 91-862 Łódź
ul. Wojska Polskiego 70 91-809 Łódź
ul. Przełajowa 14 94-037 Łódź
ul. Tatrzańska 63 93-219 Łódź

Youtube transmisja na żywo z kamery Łódź

Youtube transmisja na żywo z kamery Łódź

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe oraz umożliwia dotarcia do sporej ilości odbiorców. Jest najlepszym rozwiązaniem na mniejsze a nawet duże eventy w sieci, transmisje konferencji czy wydarzenia sportowe. Nie ograniczać się tylko do tego! Jesteśmy w stanie także prowadzić stream o innej tematyce, jak np. nauka, rozrywka, koncerty lub innego typu wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Łódź oferują dobrą jakość, funkcjonalność oraz są dostępne na wszystkich urządzeniach czy platformach. YouTube uruchamia się na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV czy nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Łódź zapewniamy wysoką jakość przekazu, zapewniając zaawansowaną oprawę graficzną streamingu.

Streaming Łódź

Live streaming Łódź

Live streaming Łódź

Samodzielnie także możecie Państwo dokonywać transmisji online (przy użyciu pojedynczej kamery). Jedyne czego potrzeba to kamerka, smartfon lub nawet tablet i... już. Gotowe. Nie spodziewajcie się jednak (szczególnie od strony wizualno – dźwiękowej) oszałamiających efektów, ani wzięcia nas za profesjonalistów.

Jeśli natomiast zależy Wam na naprawdę dobrym jakościowo materiale, wymagane jest przeprowadzenie wielokamerowego straemingu. Dzięki temu zdobędziecie dostęp do specjalistycznych możliwości, takich jak:

  • wprowadzenie sekcji graficznych oraz interakcji,
  • absolutna kontrola jakości audio,
  • system statystyk czasu rzeczywistego, itd.

Usługi streamingu w Łodzi

Usługi streamingu w Łodzi

Oferujemy zorganizowanie transmisji online w Łodzi ze studia, jak i w terenie. Prowadzimy transmisje na żywo konferencji, webinarów, szkoleń internetowych a także kursów online. Jesteśmy w stanie streamować jednocześnie na wiele platform jak YouTube, Facebook oraz każdą inną platformę oferującą możliwość transmisji streamu (choćby Linkedin lub Twitter). Wedle życzenia do każdego steamu zapewniamy oprawę graficzną (plansze, napisy, multimedia), połączenia z zewnętrznymi źródłami audio-wideo (prezentacje lub playery), a również komentarze z Facebooka czy Twittera na żywo.

Transmisja Pogrzebu Łódź

Transmisja Pogrzebu Łódź

Transmisja na żywo pogrzebu to usługa, która daje szansę rodzinie i znajomym uczestniczenia w ceremonii pogrzebowej, bez względu na miejsce, w którym się znajdują. W tych smutnych chwilach, kiedy odległości i ograniczenia czasowe mogą stanowić przeszkodę, LIVEtransmisje --MIASTO3-- jest tutaj, żeby umożliwić wsparcie i ułatwić uczestnictwo w ceremonii żałobnej.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas