MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Streaming Gorzów Wielkopolski

Streaming Gorzów Wielkopolski

Streaming Gorzów Wielkopolski

Streaming online to usługa, która pozwala użytkownikom na oglądanie przekazów multimedialnych za pomocą sieci z wykorzystaniem technologii strumieniowej. Streaming odbywa się nieprzerwanie bez wymogu pobierania danych a co za tym idzie bez ich zapisywania w pamięci urządzenia użytkownika.

Zaplecze streamu online w Gorzowie Wielkopolskim to nie tylko ustawienie kamer i podłączenie ich do aktualnego oprogramowania. Z naszą pomocą w trakcie transmisji cały czas czuwają technicy, którzy natychmiast reagują na pojawiające się usterki, żeby zawsze zagwarantować nieprzerwaną jakość oraz ciągłość streamu.

Usługa streamingu w Gorzowie Wielkopolskim

Usługa streamingu w Gorzowie Wielkopolskim

Streaming Gorzów Wielkopolski jest sposobem przekazanie treści w tej chwili. Wszyscy doceniliśmy to szczególnie w czasie pandemii. Streaming (live) to działanie, które powinno być przygotowane w każdym calu. Charakter nadawania na żywo sprawia, że nie wszystko da się do końca przewidzieć, ale i na to jesteśmy przygotowani. oferujemy najwyższej jakości sprzęt oraz zaplecze techniczne.

Usługa streamingu Gorzów Wielkopolski może zostać zorganizowany z udziałem lub bez udziału publiki (przed kamerami). Dzięki transmisji na żywo nie jesteśmy ograniczeni ilością odbiorców ani zasięgiem terytorialnym, a popularność internetu sprawia, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Streaming w Gorzowie Wielkopolskim

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Usługi streamingu Gorzów Wielkopolski

Usługi streamingu Gorzów Wielkopolski

Wykonujemy transmisje live w Gorzowie Wielkopolskim ze studia, jak i w terenie. Prowadzimy transmisje na żywo webinarów, konferencji, szkoleń internetowych a także kursów online. Gotowi jesteśmy streamować w tym samym czasie na kilka platform w tym Facebook, YouTube i wiele innych platform oferujących możliwość transmisji streamu (na przykład Linkedin czy Twitter). Dla każdego streamu wedle życzenia zapewniamy oprawę graficzną (plansze, napisy, multimedia), integrację z różnymi źródłami audio-wideo (prezentacje lub playery), a również komentarze z Facebooka czy Twittera w czasie rzeczywistym.

Streaming Gorzów Wielkopolski - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Gorzowie Wielkopolskim

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Transmisja na żywo Gorzów Wielkopolski

Transmisja na żywo Gorzów Wielkopolski

Covid sprawił, że pewne wydarzenia odbywają się w ostatnim czasie głównie online. Prowadzicie webinar, szkolenie lub konferencję i chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziało się jak największe grono osób? Możliwe jest samodzielne nagrywanie kamerką, ale w większości przypadków nie możecie spodziewać się idealnego efektu. To czego potrzebujecie, to profesjonalna usługa live streaming, przeprowadzona przez fachowców. Właśnie do takich celów powstaliśmy. Nasza specjalność to realizacja relacji oraz transmisji online w Gorzowie Wielkopolskim. Nie ma dla nas zlecenia zbyt małego lub zbyt dużego.

Transmisja online Gorzów Wielkopolski za naszym pośrednictwem, może być:

  • w wersji ekonomicznej (1 lub 2 kamerowy),
  • wielokamerowy (nie ma żadnejostatecznejgranicy ilości użytego sprzętu).

Wpisy na blogu

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Transmisje online Gorzów Wielkopolski

Transmisje online Gorzów Wielkopolski

W obecnych czasach coraz więcej w internecie transmisji online, co nie powinno dziwić, gdyż to sprawdzony sposób na budowanie szerokiej grupy odbiorców. Jeśli szukasz metody na budowanie zasięgów, to jest to najlepszy sposób. Transmisje na żywo w Gorzowie Wielkopolskim są idealne do wszelkiego rodzaju imprez masowych takich jak sport, e-sport, koncerty małe i duże, wiece, debaty, wydarzenia lokalne, pokaz mody, spektakl w teatrze, śluby a nawet inne spotkania religijne.

Streaming Gorzów Wielkopolski

Transmisja Pogrzebu Gorzów Wielkopolski

Transmisja Pogrzebu Gorzów Wielkopolski

Transmisja na żywo pogrzebu to usługa, która daje szansę rodzinie i znajomym uczestniczenia w uroczystości pogrzebowej, bez względu na miejsce, w którym się znajdują. W tych smutnych chwilach, kiedy odległości i ograniczenia czasowe mogą stanowić przeszkodę, LIVEtransmisje --MIASTO3-- jest tu, żeby zapewnić oparcie i ułatwić uczestnictwo w uroczystości żałobnej.

Live streaming Gorzów Wielkopolski

Live streaming Gorzów Wielkopolski

Samodzielnie również można przeprowadzić transmisję online (z udziałem 1 kamery). Jedyne czego potrzeba to kamerka, tablet lub telefon i gotowe. Nie możemy spodziewać się jednak (głównie ze strony wizualno – dźwiękowej) zadowalających efektów, ani postrzegania nas za zawodowców.

Jeśli zależy Wam na dobrym jakościowo materiale, wymagane jest przeprowadzenie wielokamerowego straemingu. Dzięki temu uzyskacie dostęp do specjalistycznych możliwości, takich jak:

  • wprowadzenie elementów graficznych lub nawet elementów interakcji,
  • absolutna kontrola jakości audio,
  • system statystyk na żywo, itd.

Youtube transmisja na żywo z kamery Gorzów Wielkopolski

Youtube transmisja na żywo z kamery Gorzów Wielkopolski

Streamowanie na YouTube jest darmowe i daje możliwość dotarcia do sporej ilości osób. Jest idealnym rozwiązaniem na mniejsze a nawet duże wydarzenia w sieci, transmisje konferencji oraz wydarzenia sportowe. W serwisie YouTube można także przeprowadzić transmisje o jakiejkolwiek innej tematyce, jak np. rozrywka, nauka języków obcych, koncerty lub innego typu wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Gorzów Wielkopolski gwarantują dobrą jakość, posiadają wiele funkcjonalności oraz są dostępne na praktycznie wszystkich urządzeniach i platformach. Platforma uruchamia się na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV a nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Gorzów Wielkopolski dbamy o najwyższą jakość przekazu, zapewniając zaawansowaną oprawę wizualną streamingu.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas