MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Leszno. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Leszno. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Leszno

Organizacja konferencji Leszno

Organizujecie konferencje w Lesznie? Musi być dopracowana z każdej strony? Macie chęci, wiedzę, jednak brakuje Wam sprzętu? Nasza firma może się tym zająć! Dzięki nam bez zmartwień możecie zająć się merytoryką konferencji, a my zorganizujemy całość od strony technicznej. Nie znamy słów „jako tako” ani „kompromis”. Oferujemy jedynie niezawodny sprzęt, który pozwoli na przeprowadzenie każdej konferencji na profesjonalnym poziomie. Co oferujemy w Lesznie? Pełne zaplecze techniczne i sprzęt, taki jak:

  • multimedia oraz monitory na konferencje,
  • nagłośnienie,
  • oświetlenie.

Organizujemy także obsługę techniczną konferencji prasowych (również w publicznej przestrzeni jak kawiarnie, kluby lub obiekty sportowe). Udostępniamy zadowalającą ilość mikrofonów (dla prowadzących) oraz wejścia do skrzynki dziennikarskiej (dla mediów). Niezależnie od rodzaju, każde wydarzenie powinno mieć profesjonalną obsługę techniczną, a my to zapewniamy. Gwarantujemy kompleksowe działania w mieście Leszno i zapewniamy pełną logistykę (transport, obsługa i wszystko co za tym idzie) naszych urządzeń i rozwiązań.

Organizacja konferencji Leszno

Wynajem telebimu Leszno

Telebim gwarantuje idealnej jakości obraz oraz wysoką rozdzielczość, przy czym nie waży wiele. Wypożyczenie telebimu w Lesznie wraz z zawodową ich obsługą (przez grupę naszych specjalistów), zagwarantuje Wam wygodę z bezawaryjnego i robiącego wrażenie używania. Przy pomocy telebimu LED Leszno jesteśmy w stanie pokazywać na przemian wiele reklam, co jest bardzo istotne w przypadku inwestorów oraz obiektów o charakterze handlowym. Odbiorcy odruchowo patrzą na ekran, więc przekazywane treści nie są w żadnym wypadku nachalne, ani przesadnie angażujące. Przekaz tego tego typu jest bardzo skuteczny. Dodatkowym atutem jest to, że reklamowanie się na telebimie bardzo często jest dużo tańsze niż konwencjonalne metody.

Nasze telebimy działają ciągle nawet kilkanaście godzin w ciągu doby, nie grzejąc się i nie zmniejszając jakości wyświetlanego obrazu. Jest Wam potrzebny telebim o najlepszych parametrach na rynku? Z czytelnym obrazem w najwyższej rozdzielczości? Nasze telebimy mają to wszystko.

Wynajem telebimu Leszno

Organizacja konferencji Leszno. Wynajem telebimu - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Lesznie

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas