MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Września. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Września. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Września

Organizacja konferencji Września

Szykujecie konferencje we Wrześni? Chcecie, żeby była dopracowana w każdym aspekcie? Macie chęci, wiedzę, ale brakuje Wam sprzętu? Od tego macie nas! Od teraz spokojnie możecie w pełni zająć się merytoryką konferencji, a stronę techniczną zostawić nam. Nie znamy słów „jako tako” ani „kompromis”. Zapewniamy jedynie najlepszy sprzęt, który pozwoli na realizację każdej konferencji na wysokim poziomie. Co możemy Ci zagwarantować we Wrześni? Pełne zaplecze techniczne oraz sprzęt, taki jak:

  • multimedia oraz monitory na konferencje,
  • głośniki,
  • lampy oświetleniowe.

Zapewniamy także obsługę od strony technicznej konferencji prasowych (również w przestrzeniach publicznych jak kawiarnie, kluby, obiekty sportowe). Gwarantujemy zadowalającą ilość mikrofonów (dla prowadzących) oraz wejścia do pomieszczeń dziennikarskich (dla mediów). Niezależnie od charakterystyki, każde wydarzenie zasługuje na profesjonalną oprawę, a my jesteśmy w stanie to zaoferować. Gwarantujemy kompleksowe działania w mieście Września i oferujemy pełną logistykę (transport, obsługa, etc.) naszych urządzeń i rozwiązań.

Września - tam były nasze telebimy

UlicaMiejscowość
ul. Ignacego Daszyńskiego 2 62-300 Września
ul. Gnieźnińska 28H 62-300 Września
ul. Warszawska 39 62-300 Września
ul. Opieszyn 2 lok. u2 62-300 Września
ul. Generała Tadeusza Kutrzeby 2 62-300 Września
ul. Bronisławy Śmidowicz 8 62-300 Września
ul. Warszawska 12 62-300 Września
ul. Marii Konopnickiej 11 lok. 13 62-300 Września
ul. Warszawska 34 62-300 Września
ul. Tadeusza Kościuszki 45 62-300 Września

Wynajem telebimu Września

Telebim oferuje idealnej jakości obraz i zadowalającą rozdzielczość, przy zachowaniu lekkości sprzętu. Wypożyczenie telebimu we Wrześni z profesjonalną ich obsługą (przez grupę techników i monterów), da Wam komfort z bezawaryjnego i robiącego wrażenie użytkowania. Przy pomocy telebimu LED Września jesteśmy w stanie przekazywać na przemian wiele treści, co jest szczególnie istotne w przypadku inwestorów lub obiektów handlowych. Potencjalni odbiorcy odruchowo patrzą na telebim, a co za tym idzie treści nie są nachalne, ani nadto angażujące. Tego rodzaju przekaz może być więc bardzo skuteczny. Dodatkowo, reklamowanie się na telebimie jest o wiele tańsze niż konwencjonalne metody.

Telebimy naszej firmy pracują ciągle nawet kilkanaście godzin w ciągu doby, nie grzejąc się oraz nie zniekrztałtając jakości wyświetlanego obrazu. Jest Wam potrzebny telebim o najlepszych parametrach na rynku? Z czytelnym obrazem w wysokiej rozdzielczości? Telebimy które Wam oferujemy, mają to wszystko.

Wynajem telebimu Września

Wpisy na blogu

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas