MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Grodzisk Wielkopolski

Transmisja na żywo Grodzisk Wielkopolski

Transmisja na żywo Grodzisk Wielkopolski

Epidemia covid sprawiła, że spora część wydarzeń odbywa się obecnie często przez internet. Prowadzicie szkolenie, webinar, konferencję, itp. oraz chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziano? Nagrywając całość samodzielnie, nie spodziewajcie się idealnego efektu. Jedyne czego potrzebujecie potrzebujecie, to profesjonalna usługa transmisji na żywo, oferowana przez profesjonalistów. I tu pojawiamy się my. Nasza specjalność to realizacja relacji oraz transmisji online w Grodzisku Wielkopolskim. Przyjmujemy realizacje duże jak i małe.

Stream online Grodzisk Wielkopolski za naszym pośrednictwem, może być:

  • 1 lub 2 kamerowy (wersja ekonomiczna),
  • multi kamerowy (gdzie „sky is the limit”, czyli nie mamy granicy liczebności użytego sprzętu).

Live streaming Grodzisk Wielkopolski

Live streaming Grodzisk Wielkopolski

Samodzielnie także możecie Państwo przeprowadzić streaming online (przy użyciu jednej kamery). Jedyne czego potrzeba to kamerka, tablet lub telefon i gotowe. Nie możemy spodziewać się jednak (głównie ze strony wizualno – dźwiękowej) oszałamiających efektów, ani postrzegania nas za zawodowców.

Jeżeli jednak zależy Wam na naprawdę dobrym jakościowo materiale, konieczne jest przeprowadzenie transmisji wielokierunkowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu zdobędziecie dostęp do profesjonalnych rozwiązań, takich jak:

  • wprowadzenie częsci graficznych oraz elementów interakcji,
  • absolutna kontrola jakości dźwięku,
  • system statystyk live, itd.

Streaming w Grodzisku Wielkopolskim

UlicaMiejscowość
ul. Stary Rynek 21 62-065 Grodzisk Wielkopolski
ul. Bukowska 41 62-065 Grodzisk Wielkopolski
ul. Powstańców Chocieszyńskich 15 62-065 Grodzisk Wielkopolski
ul. Winna 8 62-065 Grodzisk Wielkopolski
ul. Bukowska 2 62-065 Grodzisk Wielkopolski

Youtube transmisja na żywo z kamery Grodzisk Wielkopolski

Youtube transmisja na żywo z kamery Grodzisk Wielkopolski

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe i umożliwia dotarcia do sporej ilości odbiorców. Jest to najlepsze rozwiązanie na mniejsze a nawet duże wydarzenia online, transmisje konferencji czy wydarzenia sportowe. Na platformie YouTube można także prowadzić stream o innej tematyce, jak np. rozrywka, koncerty lub inne wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Grodzisk Wielkopolski mają dobrą jakość, posiadają wiele funkcjonalności oraz mogą być oglądane na najróżniejszych urządzeniach czy platformach. YouTube jest w stanie działać na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV czy nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Grodzisk Wielkopolski gwarantujemy odpowiednią jakość przekazu, zapewniając zaawansowaną oprawę graficzną streamingu.

Transmisja na żywo Grodzisk Wielkopolski - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Grodzisku Wielkopolskim

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Transmisje online Grodzisk Wielkopolski

Transmisje online Grodzisk Wielkopolski

Aktualnie pojawia się w internecie coraz więcej transmisji online, co nie powinno dziwić, gdyż to idealny sposób na budowanie zaangażowanej grupy potencjalnych odbiorów. Jeśli więc potrzebujesz narzędzia na dotarcie do jak największego grona, to jest to idealny sposób. Transmisje online w Grodzisku Wielkopolskim mogą zostać wykorzystane do wszelkiego rodzaju imprez masowych takich jak wydarzenia sportowe, e-sport, koncerty, wiece, debaty polityczne, uroczystości lokalne, pokazy mody, spektakl w teatrze, śluby a także inne wydarzenia religijne.

Warto przeczytać

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Usługi streamingu w Grodzisku Wielkopolskim

Usługi streamingu w Grodzisku Wielkopolskim

Oferujemy zorganizowanie streamingu online w Grodzisku Wielkopolskim ze studia, jak i w terenie. Zrealizujemy transmisje online konferencji, webinarów, szkoleń internetowych a także kursów online. Gotowi jesteśmy streamować w tym samym czasie na wiele platform w tym Facebook, YouTube i inne platformy dające możliwość transmisji streamu (choćby Linkedin czy Twitter). Dla każdego streamu wedle wymagań zapewniamy oprawę graficzną (plansze, podpisy, multimedia), integrację z różnymi źródłami audio-wideo (prezentacje lub playery), a nawet komentarze z Facebooka czy Twittera na żywo.

Streaming Grodzisk Wielkopolski

Usługa streamingu Grodzisk Wielkopolski

Usługa streamingu Grodzisk Wielkopolski

Streaming Grodzisk Wielkopolski pozwala na bycie razem tu i teraz. Doceniło to szerokie grono odbiorców, zwłaszcza w czasie pandemii. Streaming na żywo to wyzwanie, które powinno być przygotowane w w najdrobniejszych szczegółach. Charakter streamingu na żywo powoduje, że całości nie da się do końca przewidzieć, ale właśnie po to jesteśmy. oferujemy specjalistyczny sprzęt oraz zaplecze techniczne.

Usługa streamingu Grodzisk Wielkopolski możemy zorganizować z udziałem lub bez udziału publiczności (po waszej stronie). Dzięki streamingowi nie jesteśmy ograniczeni liczebnością odbiorców ani odległością, a popularność internetu gwarantuje, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Streaming Grodzisk Wielkopolski

Streaming Grodzisk Wielkopolski

Streaming na żywo jest usługą, która umożliwia użytkownikom na oglądanie przekazów multimedialnych przez internet z wykorzystaniem technologii strumieniowej. Transmisja odbywa się w sposób ciągły bez przymusu pobierania danych a co za tym idzie bez ich zapisywania w pamięci urządzenia.

Obsługa streamu na żywo w Grodzisku Wielkopolskim to nie tylko ustawienie kamer oraz podłączenie ich do odpowiedniego oprogramowania. Z naszą pomocą nad całością transmisji zawsze czuwają technicy, którzy mają za zadanie reagować na pojawiające się problemy, żeby zagwarantować nieprzerwaną jakość oraz ciągłość streamu.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas