MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - telebim Wielkopolskie - organizacja konferencji, wynajem telebimu Organizacja konferencji Kalisz. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Kalisz. Wynajem telebimu

Organizacja konferencji Kalisz

Organizacja konferencji Kalisz

Planujecie konferencje w Kaliszu? Fajnie by było żeby była dopracowana w każdym aspekcie? Macie wiedzę oraz plan ale brakuje Wam sprzętu? Nasza firma może się tym zająć! Od teraz bez zmartwień możecie zająć się w pełni się merytoryką, a stronę techniczną zostawić nam. Nie robimy niczego byle jak. Posiadamy tylko i wyłącznie najlepszy sprzęt, który zapewni przeprowadzenie każdej konferencji na nie budzącym zastrzeżeń poziomie. Co oferujemy w Kaliszu? Pełne zaplecze techniczne oraz sprzęt, taki jak:

  • multimedia i monitory na konferencje,
  • nagłośnienie,
  • lampy oświetleniowe.

Oferujemy także obsługę od strony technicznej konferencji prasowych (również w publicznej przestrzeni jak kluby, obiekty handlowe a nawet obiekty sportowe). Posiadamy wymaganą ilość mikrofonów (dla prowadzących) a także wejścia do skrzynki dziennikarskiej (dla mediów). Niezależnie od charakteru, każde wydarzenie zasługuje na profesjonalną oprawę, a my jesteśmy w stanie to zaoferować. Gwarantujemy kompleksowe działania w mieście Kalisz oraz oferujemy pełną logistykę (transport, obsługa i wszystko co za tym idzie) naszych urządzeń i rozwiązań.

Warte przeczytania

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Wynajem telebimu Kalisz

Telebim oferuje doskonałej jakości obraz i wysoką rozdzielczość, przy zachowaniu lekkości sprzętu. Wypożyczenie telebimu w Kaliszu wraz z fachową ich obsługą (przez grupę fachowców z naszej fimy), zapewni Wam komfort z bezawaryjnego oraz robiącego wrażenie użytkowania. Przy pomocy telebimu LED Kalisz jesteśmy w stanie przekazywać na przemian wiele materiałów, co jest szczególnie istotne w przypadku inwestorów lub obiektów handlowych. Odbiorcy odruchowo patrzą na telebim, dzięki czemu przekazy reklamowe nie są ani nachalne, ani zbytnio angażujące. Przekaz tego tego typu może być więc bardzo skuteczny. Dodatkowo, reklamowanie się na telebimie jest o wiele tańsze niż reklama telewizyjna czy radiowa.

Oferowane przez nas telebimy działają w trybie ciągłym kilkanaście godzin w ciągu doby, nie przegrzewając się oraz nie pogarszając jakości wyświetlanego obrazu. Jest Wam potrzebny telebim o najlepszych parametrach na rynku? Z idealnym ekranem w wysokiej rozdzielczości? Nasze telebimy mają to wszystko.

Wynajem telebimu Kalisz

Organizacja konferencji Kalisz

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas