MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Kalisz

Transmisja na żywo Kalisz

Transmisja na żywo Kalisz

Covid spowodował, że pewne wydarzenia odbywają się obecnie przeważnie online. Prowadzicie webinar, szkolenie lub konferencję oraz chcecie żeby się o Was (lub Waszej ofercie) dowiedziało się jak największe grono osób? Nagrywając całość samodzielnie, w większości przypadków nie możecie spodziewać się wyjątkowego efektu. To czego potrzebujecie, to w pełni profesjonalna usługa live streaming, poprowadzona przez profesjonalistów. I tu pojawiamy się my. Nasza specjalność to realizacja relacji oraz transmisji online w Kaliszu. Przyjmujemy realizacje duże jak i małe.

Stream online Kalisz za naszym pośrednictwem, może być:

  • w wersji ekonomicznej (1 lub 2 kamerowy),
  • multi kamerowy (gdzie „sky is the limit”, czyli nie mamyostatecznejgranicy ilości użytego sprzętu).

Transmisje online Kalisz

Transmisje online Kalisz

W dzisiejszych czasach coraz więcej w internecie transmisji online, co nie powinno dziwić, ponieważ to świetny sposób na stworzenie angażującej się grupy potencjalnych odbiorów. Jeśli więc potrzebujesz metody na budowanie zasięgów, to jest to najlepszy sposób. Transmisje na żywo w Kaliszu są wprost stworzone do wszelkich imprez masowych, np. sport, imprezy e-gamingowe, koncerty, wiece, debat politycznych, wydarzenia lokalne, pokazy mody, spektakle teatralne, śluby lub nawet inne spotkania religijne.

Streaming w Kaliszu

UlicaMiejscowość
ul. Ułańska 9 62-800 Kalisz
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 23 62-800 Kalisz
ul. Marii Konopnickiej 2 - 4 62-809 Kalisz
ul. Ogrodowa 22 62-800 Kalisz
ul. Bogumiła i Barbary 8A 62-800 Kalisz
ul. Serbinowska 1A 62-800 Kalisz
ul. Częstochowska 30 62-800 Kalisz
ul. Armii Krajowej 9 62-800 Kalisz
ul. Zamkowa 14 62-800 Kalisz
ul. Serbinowska 10 62-800 Kalisz

Streaming Kalisz

Streaming Kalisz

Streaming live jest usługą, która umożliwia odbiorcom na odbiór treści multimedialnych przez sieć z wykorzystaniem technologii strumieniowej. Streaming działa ciągle bez przymusu pobierania danych i bez ich zapisywania w pamięci danego urządzenia.

Przygotowanie streamu na żywo w Kaliszu to nie tylko rozstawienie kamer i podpięcie ich do aktualnego oprogramowania. Dzięki naszej pomocy nad całością transmisji cały czas czuwają technicy, którzy mają za zadanie reagować na ewentualne problemy, żeby zawsze zagwarantować nieprzerwaną jakość oraz ciągłość streamu.

Nasz blog

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Live streaming Kalisz

Live streaming Kalisz

Samodzielnie także jest możliwe dokonywać transmisji online (używając jednej kamery). Wystarczy kamerka, tablet lub telefon i... już. Gotowe. W ten sposób nie można oczekiwać jednak (szczególnie od strony wizualno – dźwiękowej) zachwytów, ani postrzegania nas za profesjonalistów.

Jeżeli jednak zależy Wam na naprawdę dobrym jakościowo nagraniu, konieczne jest stworzenie transmisji wielokierunkowej. Dodatkowo zdobędziecie dostęp do specjalnych możliwości, takich jak:

  • wprowadzenie sekcji graficznych oraz interakcji,
  • całkowita kontrola jakości audio,
  • moduł statystyk czasu rzeczywistego, itd.

Streaming Kalisz

Usługa streamingu Kalisz

Usługa streamingu Kalisz

Streaming Kalisz to sposób przekazanie treści w tej chwili. Wszyscy doceniliśmy to szczególnie w czasie pandemii. Streaming online jest wydarzeniem, które musi być przygotowane w w najdrobniejszych szczegółach. Natura nadawania na żywo powoduje, że całości nie da się w pełni przewidzieć, ale i na to jesteśmy przygotowani. Mamy w ofercie najwyższej jakości sprzęt oraz zaplecze techniczne.

Usługa streamingu Kalisz może być przeprowadzony tak samo z udziałem lub bez udziału publiczności (przed kamerami). Dzięki streamingowi nie musimy ograniczać się ilością odbiorców ani zasięgiem terytorialnym, a dzięki sieci sprawiamy, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Transmisja na żywo Kalisz - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Kaliszu

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Youtube transmisja na żywo z kamery Kalisz

Youtube transmisja na żywo z kamery Kalisz

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe i pozwala na dotarcia do sporej ilości osób. Jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie na małe i duże wydarzenia online, transmisje konferencji czy wydarzenia sportowe. Nie ograniczać się tylko do tego! Możemy także prowadzić stream o innej tematyce, jak np. nauka, rozrywka, koncerty lub inne wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Kalisz gwarantują najwyższą jakość, posiadają wiele funkcjonalności oraz mogą być oglądane na najróżniejszych urządzeniach czy platformach. YouTube funkcjonuje na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV czy nawet konsolach do gier.

W naszych transmisjach na YouTube Kalisz gwarantujemy najwyższą jakość przekazu, zapewniając profesjonalną oprawę graficzną streamingu.

Usługi streamingu Kalisz

Usługi streamingu Kalisz

Wykonujemy transmisje na żywo w Kaliszu ze studia, jak i w terenie. Organizujemy transmisje online konferencji, webinarów, szkoleń internetowych jak i kursów online. Jesteśmy w stanie streamować w tym samym czasie na kilka platform np. YouTube, Facebook i inne platformy dające możliwość transmisji streamu (na przykład Linkedin lub Twitter). Wedle wymagań do każdego steamu zapewniamy oprawę graficzną (plansze, podpisy, multimedia), integrację z innymi źródłami audio-wideo (prezentacje lub playery), a także komentarze z Facebooka czy Twittera na żywo.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas