MENU
Jesteś tutaj: Miejscowości - straming Wielkopolskie - transmisje na żywo Transmisja na żywo Leszno

Transmisja na żywo Leszno

Transmisja na żywo Leszno

Epidemia covid sprawiła, że spora część wydarzeń odbywa się w ostatnim czasie często online. Organizujecie szkolenie, webinar, konferencję, itp. oraz chcecie żeby się o Was (i waszych dokonaniach) dowiedziało się jak największe grono osób? Nagrywając całość samodzielnie, w większości przypadków nie możecie spodziewać się idealnego efektu. Jedyne czego potrzebujecie potrzebujecie, to profesjonalna usługa live streaming, oferowana przez zawodowców. I tu pojawiamy się my. Nasza specjalność to realizacja relacji oraz transmisji online w Lesznie. Nie ma dla nas zlecenia zbyt małego lub zbyt dużego.

Transmisja online Leszno przeprowadzona z nasza pomocą, może być:

  • 1 lub 2 kamerowy (wersja ekonomiczna),
  • multi kamerowy (bez granicy liczebności użytego sprzętu).

Live streaming Leszno

Live streaming Leszno

Samodzielnie także możecie Państwo przeprowadzić streaming online (z udziałem 1 kamery). Wystarczy kamerka, tablet lub telefon i gotowe. Tym sposobem nie można oczekiwać jednak (od strony wizualno – dźwiękowej) zachwytów, ani postrzegania nas za profesjonalistów.

Jeśli natomiast zależy Wam na dobrym jakościowo materiale, polecane jest przeprowadzenie wielokamerowego straemingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zdobędziecie dostęp do specjalnych możliwości, takich jak:

  • wprowadzenie częsci graficznych lub nawet elementów interakcji,
  • całkowita kontrola nad jakością audio,
  • system statystyk na żywo, itd.

Leszno - transmisje na żywo

UlicaMiejscowość
ul. Bohaterów Westerplatte 6A 64-101 Leszno
ul. 55 Pułku Piechoty 36A 64-100 Leszno
ul. Nowy Rynek 11 lok. 1 64-100 Leszno
ul. Szybowników 22 64-100 Leszno
Osiedle Wieniawa 4A 64-100 Leszno
ul. Słowiańska 21 64-100 Leszno
ul. Barbary Jeziorkowskiej 3 64-100 Leszno
ul. Ludwika Zamenhofa 18 64-104 Leszno
Rynek Zaborowski 40 64-100 Leszno
ul. Kubańska 2 64-100 Leszno

Streaming Leszno

Streaming Leszno

Streaming jest usługą, która umożliwia użytkownikom na odbiór treści multimedialnych przez internet poprzez wykorzystanie technologii strumieniowej. Transmisja działa ciągle bez przymusu pobierania danych a co za tym idzie bez ich zapisywania w pamięci urządzenia.

Przygotowanie streamu na żywo w Lesznie to nie tylko rozstawienie kamer oraz podłączenie ich do aktualnego oprogramowania. Z pomocą naszej firmy w trakcie transmisji cały czas czuwają zawodowcy, którzy mają za zadanie reagować na pojawiające się problemy, żeby zawsze zagwarantować nieprzerwaną jakość streamu.

Warto przeczytać

Czy warto streamować konferencję?
08:41, dnia 16 luty 2022r.

Czy warto streamować konferencję?

Czy warto transmitować wydarzenia online? Jakie są zalety i wady tej metody? Na te pytania i nie tylko odpowiemy, przybliżając zjawisko transmisji na żywo. Metoda ta stała się w ostatnich latach bardzo popularna, więc wyjaśnimy, na czym polega.

Usługa streamingu Leszno

Usługa streamingu Leszno

Streaming Leszno jest sposobem przekazanie treści tu i teraz. Doceniło to szerokie grono odbiorców, zwłaszcza w momencie pandemii. Streaming (live) jest wyzwaniem, które powinno być zaplanowane w w najdrobniejszych szczegółach. Natura transmisji na żywo powoduje, że nie wszystko da się w pełni przewidzieć, ale i na to jesteśmy przygotowani. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz umiejętności.

Usługa streamingu Leszno możemy przeprowadzić „z” lub „bez” udziału publiczności (po waszej stronie). Dzięki transmisji na żywo nie musimy ograniczać się ilością widzów ani zasięgiem terytorialnym, a popularność internetu sprawia, że jest praktycznie ogólnodostępny.

Streaming Leszno

Usługi streamingu Leszno

Usługi streamingu Leszno

Wykonujemy streaming na żywo w Lesznie ze studia, jak i w terenie. Zrealizujemy transmisje na żywo webinarów, konferencji, szkoleń internetowych oraz kursów online. Gotowi jesteśmy streamować w tym samym czasie na wiele platform np. YouTube, Facebook i każdą inną platformę oferującą możliwość transmisji streamu (na przykład Linkedin czy Twitter). Wedle życzenia do każdego steamu oferujemy oprawę graficzną (plansze, grafiki z napisami, multimedia), połączenia z zewnętrznymi źródłami audio-wideo (prezentacje czy playery), a także komentarze z Facebooka czy Twittera w czasie rzeczywistym.

Transmisja na żywo Leszno - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Żukowa 18, 62-002 Złotniki
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Lesznie

Telefon

Zadzwoń: 600 516 595

Email

biuro@livetransmisje.com

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Youtube transmisja na żywo z kamery Leszno

Youtube transmisja na żywo z kamery Leszno

Streamowanie na YouTube jest całkowicie darmowe oraz daje możliwość dotarcia do dużego grona odbiorców. Jest to najlepsze rozwiązanie na małe i duże eventy w sieci, transmisje konferencji lub wydarzenia sportowe. Nie jesteśmy jednak ograniczeni tylko do tego! Jesteśmy w stanie także prowadzić stream o innej tematyce, jak np. nauka, rozrywka, koncerty lub innego typu wydarzenia kulturalne. Transmisje na YouTube Leszno zapewniają dobrą jakość, posiadają wiele funkcjonalności oraz są oglądane na najróżniejszych urządzeniach i platformach. YouTube działa na komputerach, smartfonach, telewizorach Smart TV a nawet konsolach do gier.

W organizowanych przez nas transmisjach na YouTube Leszno gwarantujemy najwyższą jakość przekazu, zapewniając zaawansowaną oprawę graficzną streamingu.

Transmisje online Leszno

Transmisje online Leszno

Aktualnie pojawia się w sieci coraz więcej transmisji online. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ to świetny sposób na budowanie angażującej się grupy odbiorców. Jeśli więc potrzebujesz złotego środka na dotarcie do jak największego grona, to jest to jedyny słuszny sposób. Transmisje live w Lesznie mogą zostać wykorzystane do wszelkiego rodzaju imprez masowych, np. wydarzenia sportowe, e-sport, koncerty małe i duże, wiece, różnego rodzaju debaty, wydarzenia lokalne, pokaz mody, spektakle teatralne, śluby lub nawet inne wydarzenia religijne.

Livetransmisje.com

Zajmujemy się multimediami w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania realizacji wizji. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalny przekaz obrazu zarówno dla widzów biorących udział w eventach, jak również dla widzów przed ekranami komputerów i urządzeń mobilnych.

Na skróty

Oferta

Zadzwoń: +48 600 516 595 Zadzwoń do nas